Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek hogy figyeljen ráám?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy figyeljen ráám?

Figyelt kérdés

Van egy fiú ugyanannyi idős mint én.. tetszik nekem együtt táncolunk néha szoktunk beszélgetni.. meg nevetni de úgy gondolom hogy neki nem tetszek.. beszélgetni nem merem elhívni mert félek hogy nemet mond. ( vagyis ebbe biztos vagyok ) és elmondja a haverjainak és kiröhögnek.:S

egyépként a srác teljesen normális.egyátalán nem bunkó.segítsetek lécci hogy hogyan vonhatom magamra a figyelmét.. vagy hogy kiderítsem mit gondol rólam. :S


2011. márc. 8. 20:45
 1/3 anonim válasza:

Hát hogyha annyira 'rendes' akkor tuti nem nevet ki a barátaival...:)

Sztem add magad, abból nem lehet baj! Mosolyogj, nevess sokat, és most különösen ügyelj arra, hogy szép legyen a bőröd (pattikat ne nyomkodd...), és egyszerűen légy természetes... (tapasztalat... és egyből észrevesznek...)

Nekem bejött...;) L16

2011. márc. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Azzal hívhatod fel magadra a figyelmét, ha csinosan öltözködsz, de egyszer sem pillantasz rá, így fog felfigyelni rád, ha beszél hozzád, tégy úgy mint aki meg sem hallotta, de ha úgy alakul, hogy érzed, hogy figyel rád mélyen nézz a szemébe, és próbálj meg nem elpirulni és "nevess" :D Ez magabiztosságot ad ;) Nekem bejött :D Légy titokzatos, azt imádják, jah és emellett maradj önmagad.. érezze, hogy nehezen elérhető vagy :P
2011. márc. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Mindenek előtt próbálj természetesen viselkedni a közelében! Ha teljesen felfeded a kártyáidat , akkor hamar unalmassá és kiismerhetővé válhatsz! Tudom , hogy nehéz lehet szembenézni vele és megkérdezni nincs e kedve veled sétálni, vagy kettesben beszélgetni, de néma gyereknek anyja sem érti a szavát!! A fiúk sok esetben elsiklanak az apró jelek fölött, ezért nyíltan és lényegre törően kell velük tudatni mit is szeretnénk!! Csak bátorság! Nem veszítesz semmit!! Sok sikert!!
2011. márc. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!