Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ugy erzem mindketten hibaztunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugy erzem mindketten hibaztunk, most mindennek vege?

Figyelt kérdés

masfel eve vagyunk egyutt...igazan mely erzelmekkel telitett kapcsolat a mienk. Legalabbis az volt...egy ideje sokminden mas lett, eleg sokszor vagtunk dolgokat egymasf fejehez, ki mit hanyszor bocsajtott meg...tegnap tortent valami, amin annyira felhuztam magam, hogy azt mondtam latni sem akarom tobbet. Ma nem is talalkoztunk, csak msn-en beszeltunk, inkabb flegmaskodtunk egymassal. Turelmetlen voltam, es bunko is, de nagyon megbantott a tegnap, nemtudtam turtoztetni magam. Ezzel szemben meg O a tokeletes ferfi szamomra, es nem tudnek nelkule elni. (Ugye nem csak a maganytol felek?) szobakerult mar, hogy visszaadja a cuccaimat, aztan ugy dontottunk megsem. Felek attol, hogy legkozelebb megint ennyire fog fajni valami. Kozben meg vele tervezem az egesz eletemet. Magamat sem ertem, utalom mert nem utalom...Teljes szivembol szeretem, de valami nem engedi, hogy mindezt elmondjam most neki...tegnap este valami osszetort bennem....ugyanakkor belepusztulok ugy hianyzik...

19. eves lany


2009. febr. 20. 21:30
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
szereted, de csalódtál benne egy szinten, ezt igy ivják! nekünk annyiból jó barátnőmmel, hogy mi nagyon ritkán veszekszünk.. 17 éves fiú,-- Chocky--
2009. febr. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hm...tudom ezt hogy hivjak...csak azt nem mi legyen:)
2009. febr. 20. 21:34
 3/6 anonim ***** válasza:
82%
figyelj.. kitartottál mellette, vele van közös álmod..mire vársz? az álmok nem válnak valóra... ahoz cselekedned kell! sok sikrt mindehez! ezt azt takarja, hogy IGEN! maradj vele!!!! :) --Chocky--
2009. febr. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
:)
2009. febr. 20. 21:43
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Kérdések, magadnak tedd fel őket.:)


1) Amit megbocsájtottunk, azt miért vágjuk mégis a nmásik fejéhez? Csak nem azért, mert még mindig szálka a szemünkben- azaz mégsem bocsájtottuk meg..? Ha így van, akkor miért nem beszéltük ki eléggé, mi oka lehetett a másiknak akkor, hogy azt tegye, amit..? (Egy kapcsolat alapja, hogy MINDIG a másik fejével-lelkével próbálok gondolkozni, ha róla van szó. Egyszerűen azért, mert ő nem én- nem várhatom el, hogy azt tegye, amit én tennék. Ugyanakkor sosem azért szeretek valakit, mert hasonlít rám. Akit szeretek, azt a hibáival együtt... Ha nem, akkor nem szeretem, csak AKAROM őt. Ez kettő...

2) Mi tört össze benned..? Néven kellene nevezni

3) (Mert kikiabál a soraidból) A magánytól félsz, vagy vele képzeled el?


Ezt ne mástól kérdezd, a választ csak te tudhatod. ...ha őszinte tudsz lenni magadhoz. Érdemes...

2009. febr. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Igazad van, koszonom.

Csak teljesen ossze vagyok zavarodva. neha olyan gyerekek vagyunk meg:(

2009. febr. 20. 21:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!