Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretem a párom, mégsem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem a párom, mégsem kívánom. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

3,5 éve vagyunk együtt, szeretjük egymást. Mégis utóbbi pár hónapba egyre ritkulnak a szeretkezések. Mikor dolgozni van, kívánom, ha hazajön és lenne rá alkalom, akkor meg nem megy.Nem értem magam, miért vagyok ilyen?

Utóbbi időben egyre többször azon gondolkozom, milyen jó volt expasikkal, vagy egy-egy futó kaland. Volt hogy lefeküdtem pasival csak mert tetszett, de nem voltam bele szerelmes, két alkalommal voltam vele, nagyon jó volt. És ez jár a fejembe. Nem is az a pasi, hanem az a két alkalom. Miért volt jó az, és akit szeretek miért nem tud felizgatni? Remélem érthetően fogalmaztam. Lehet hülyeségnek hangzik ez az egész, de nekem ez komoly gond. Nem szeretném megcsalni a párom, meg azt se hogy ő keressen másnál testi örömöket. Mit tegyek?


2011. márc. 14. 09:21
 1/5 anonim ***** válasza:

az idő. az idő ezt teszi.

különlegessé kell tenni a szexuális életeteket.

romantika, szexi rucik, gyertyafényes vacsik.

utazás.

csak egy tipp.

2011. márc. 14. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

oka lehet:

- tavaszi fáradtság

- a szervezet kimerülése

- nyomelemek hiánya a szervezetből


Beszélni kell róla a pároddal ha lehet, elképzelhető hogy Ő is hasonlóan érez. Majd változni fog... lehet Ő is fáradt.. sokat dolgozik.

Szervezni kell valami kimozdulást, a környezetvált. mindig jó hatással van.. saját tapasztalat..:-))))

2011. márc. 14. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Talán túlságosan szürkék, egyhangúak a napjaitok. Változatosságot kéne belevinni. Néha egy váratlan ötlet. Ilyenkor le kel győzni a "fáradtságot", kényelmet. Megéri.
2011. márc. 14. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, sokat segítettetek!

Mindegyikben van valami, fáradt is vagyok meg idegeskedem is sokat, itthon vagyok a babával. Így minden napom ugyanolyan.

2011. márc. 14. 10:01
 5/5 anonim ***** válasza:

vegyetek gyertyafényes , fürdőt közösen, fedezzétek fel ismét egymás testét :) nem fontos , hogy szex legyen..., a lényeg, hogy ketten legyetek és ne zavarjon senki , semmi .

esetleg ha van lehetőséged és a baba már olyan idős, néha-néha /ha van rá lehetőséged, akkor pár órára vidd el nagyszülőkhöz :)


de a legfontosabb, hogy először is beszélj vele erről!

2011. márc. 14. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!