Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen közös programokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen közös programokat csinálhatunk együtt?

Figyelt kérdés

Több, mint egy hónapja vagyunk együtt, tudom még jó sok lehetőség van előttünk,de kíváncsi lennék,milyen ötleteitek vannak,amik érdekesek és jó időtöltésnek.

18/L


2011. márc. 14. 19:14
 1/10 anonim ***** válasza:

Ilyeneken ne parázz már, majd jön magától!


Inkább örülj, hogyvan valaki, aki viszont szeret ésmelletted van, élvezd, hogy együttvagytok!


18/F

2011. márc. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
szex?
2011. márc. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

egy szóval nem mondtam,hogy parázok, csak gyűjteném a kreatívabbnál kreatívabb ötleteket... ;)

szex már volt.. az amúgy sem program, nem azért van együtt két ember, már amilyen a kapcsolat minősége.. :)

2011. márc. 14. 23:37
 4/10 anonim ***** válasza:
Jön a tavasz! :) Mehettek túrázni, ha van kutyátok kutyát sétáltatni, biciklizni. Vagy ha bent akartok punnyadni vannak tök jó felnőtt társasjátékok vagy főzhettek/süthettek is együtt.
2011. márc. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Akkor írom a mieinket, hátha valamelyik megtetszik: geocashing, bobozás, sátorozás, mozizás, korizás, úszás, fallabda,minigolf, vagy csak szimplán elmegyünk sétálni, megiszunk egy üdítőt, eszünk, sütizünk:)
2011. márc. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Menjetek el libegőzni!!!! neten keress rá a nyitvatartásra.. nagyon jó program.. fent a hegyen sétálhattok is, meg van ott még vmi várféle is.. mi is oda mentünk a kapcs. elején... 2és fél éve.. :) asszem megjött hozzá nekem is a kedvem:D
2011. márc. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
nagyooon szépen köszönöm! ilyenekre gondoltam, minél érdekesebb annál jobb (:
2011. márc. 17. 22:11
 8/10 anonim ***** válasza:
22:09-es vagyok: van egy étterem ahol kézzel lehet enni, szerintem szuper lehet, bár ott még nem voltunk:D De télen felmentünk a Kékesre szánkózni, vagy beültünk a planetáriumba csillagokat nézni, kedvencünk pedig a Ramada fürdő, ott szokott lenni éjszakai fürdőzés is. :)
2011. márc. 17. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
kisebb-nagyobb kirándulások, túrák, ott egy szalonnasütés, stb., városnézések; sütés-főzés, de mi pl. kimerészkedtünk az Ecseri Piacra is, mert mindketten bírjuk az ilyesmit.
2011. márc. 18. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Alkalmazásfejlesztés C nyelven. Ha már tudtok ilyet, akkor tudtok közös programokat csinálni.
2011. márc. 18. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!