Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehetséges, hogy a nők mást...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy a nők mást értenek "rendes srác" és "rosszfiú" alatt, mint a férfiak?

Figyelt kérdés
Mert állításuk szerint rendes srácra vágynak, aztán sokszor úgy látjuk, hogy a rosszfiúk karjai közt kötnek ki. Vagy nekik az ilyen öntörvényű, mindenkit lenéző s*ggfejek a rendes srácok?
2011. márc. 17. 17:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
53%

Az én párom több férfi ismerősöm szerint a "rosszfiú" kategóriába tartozik, szerintem meg "rendes srác".

Velem kedves, aranyos, gyengéd, segítőkész, megértő, hűséges, szenvedélyes. Amúgy határozott, kiáll magáért és értem, magabiztos, erős, tisztában van az értékeivel, nem hagyja magát kihasználni, nem hajlik meg senki előtt, életrevaló és igen, öntörvényű.


Tehát nem tudom, hogy ilyesmire gondolsz-e, de úgy látszik, a nők tényleg mást értenek a két fogalom alatt, mint a férfiak.

2011. márc. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
22%

"Amúgy határozott, kiáll magáért és értem, magabiztos, erős, tisztában van az értékeivel, nem hagyja magát kihasználni, nem hajlik meg senki előtt, életrevaló és igen, öntörvényű."


Na és repülni nem tud?:D Nem értem mit vagy úgy oda a hímeddel,ha nagyfaterom vadászpuskájával agyonlőném ugyanúgy döglene meg mint bármelyik más ember...


Amúgy a kérdésre válaszolva:


"Lehetséges, hogy a nők mást értenek "rendes srác" és "rosszfiú" alatt, mint a férfiak?"


Nem értem mit kell ebből nagy dolgot csinálni.Valamelyik nőnek a rendes vmeiknek meg a nemrendes faszi jön be.Kinek a pap kinek a papné.Én például a kedves csajokra bukom,haverom meg a bunkókra...


20/F

2011. márc. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
előzőnek vlaszín h a rendes srác kategóriába tartozik és nem buknak rá a csajok
2011. ápr. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

03-17 18:06

Persze, hogy odavagyok érte, hiszen szeretem (valószínűleg te soha nem fogod megtapasztalni ezt az érzést, amilyen szánalmas nulla vagy). A legjobb ha magad lövöd fejbe azzal a vadászpuskával, lássuk, hogy döglesz meg?

2011. ápr. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

21:35 mit erősködsz?


Egyébként a kérdésre válaszolva: Igen, ez így van.

2011. ápr. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Biztos, hogy mást értenek alatta, sosem fogjuk megérteni egymást, és az ilyen kérdésekben nem úgy van, hogy férfiak és nők, hanem egyének, ez egyéni vélemény...
2011. ápr. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Most nézem hogy te és a gyökér társaid hogy lepontoztatok:)


"Persze, hogy odavagyok érte, hiszen szeretem (valószínűleg te soha nem fogod megtapasztalni ezt az érzést, amilyen szánalmas nulla vagy)."


Hát a te szeretetedre nem is vágyom.Ilyen ámuldozós-képzelgős buta tinicsaj mint te max egy szoptatásig jó azt mehet a kukába...


Miaz hogy én nulla?:D...Elvagy tévedve pofikám.Összetehetnéd a két kezed ha olyan életszínvonalon élhetnél mint én.Nekem minden biztosítva van:)



"A legjobb ha magad lövöd fejbe azzal a vadászpuskával, lássuk, hogy döglesz meg?"


Áhh,inkább rontom még egy kicsit itt a levegőt:)

2011. ápr. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nem úgy van, hogy a nők ígygondolják, a férfiak meg úgy, hanem ez nemtől függetlenül személyfüggő. Viszonylagos. Valaki kedvesnek láthatja azt, aki a másik szemében (akár irigységből, vagy egyéb dolog miatt) nagyképű bunkó, és ez lehet fordítottan is, szóval szerintem felesleges ezen görcsölni, mindenkinek más jön be és kész. Amúgy én azt tapasztaltam, hogy sokszor olyanokba lehetünk szerelmesek, akiket amúgy nem gondoltunk az "eset"ünknek. :)
2011. ápr. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

23:15

Ha neked úgy jó, egészségedre! :DDD

2011. ápr. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szerintem is igy van.

Latod a csicskaknak, mint ez a nyomorek luzer is, aki itt veri magat mar azt is rosszfiunak tekinti, aki kiall magaert meg nem hagyja magat.

Persze aztan irigykedik is, igy alap, h fikazza.

Meg csodalkozik, h nem kell a kutyanak se:D

2011. ápr. 6. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!