Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátomnál alszok egy másik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátomnál alszok egy másik városba 3 napot. Most ismerem meg szüleit. GÁz ott hajat mosni?

Figyelt kérdés
első találkozó a szüleivel, és elsőnek leszek ott 2 hónapos kapcsolat
2011. márc. 18. 09:35
 1/9 A kérdező kommentje:
mármint a barátoméknak a háza ez
2011. márc. 18. 09:35
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha nem zárkózol be a fürdőbe órákig, nem gáz.
2011. márc. 18. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én még nem mostam hajat a barátoméknál. De mosd meg, mielőtt elmész, és 3 napot csak kibír a hajad mosás nélkül. Legfeljebb vigyél magaddal hajlakkot. De lehet kapni a Rossmannban ún. száraz sampont, nekem bevált. Ha néhány napra elutazok, és tudom, hogy nem lesz lehetőségem hajat mosni, akkor azt használom. Olyan hintőpor állagú, csak beledörzsölöd a hajadba, jól kifésülöd, és olyan, mintha hajat mostál volna. Kb. 300 Ft.
2011. márc. 18. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Ez a száraz sampon érdekel, mi a neve?


Am sztem sem gáz, úgyis megérzed, h milyen a légkör, alkalmas-e...De nem szokott gond lenni. :)

2011. márc. 18. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Dry száraz sampon. Egy fehér kis flakonban van, aranyszínű címke van rajta.
2011. márc. 18. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Miért lenne az? Mi lenne benne a gáz? Ha nincs más lehetőséged, és meg akarod mosni, abból csak az látszik, hogy igényes vagy, adsz magadra, de most így jött ki a lépés. Ha az én fiam barátnője kérne ilyet, adnék neki egy törölközőt és kész. Gáz az, ha pl. a lefolyó el lesz tömve utána, mert nem takarítod ki. :D
2011. márc. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha nem tudod úgy megoldani, hogy indulás előtt mosod meg, aztán kibírja a hajad az a három napot, akkor nem gáz, bár én ezt inkább igyekszem kikerülni. Ha muszáj ott hajat mosnod, akkor igyekezz, ne pacsálj órákig a fürdőben, ha végeztél akkor pedig szedd össze a hajadat a lefolyóból a mosdókagylóból, bárhonnan, ahol "ott hagytad" :)
2011. márc. 18. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha mosógépben szoktad mosni, akkor gáz.

Amúgy nem értem a problémádat. Ez a fürdés része.

2011. márc. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én szoktam náluk is, de nem túl sűrűn, mert többlet vízfogyasztással jár és ezt nem illik, mert ott én vendég vagyok. Igyekszem letudni a hajmosást, a hajakat mindig kiszedem, mert annál jobban én se utálok semmit, mint más haját szedegetni a lefolyóból... a hajszárítást meg a barátom szobájában csinálom, mert addig se foglalom le a fürdőt. Saját sampont vigyél, ne másét használd. Én a barátoméknál is tartok sampont, tusfürdőt, fogkrémet.
2011. márc. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!