Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 19-20 év körüli lányokhoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19-20 év körüli lányokhoz szól a kérdés. Összejönnétek fiatalabb sráccal?

Figyelt kérdés

Mondjuk egy 18 évessel, ha nem olyan a gondolkodása, mint általában a vele egykorúaknak, hanem komolyabban gondolkozik, nem scak arra kell neki egy nő, hogy megfektesse és otthagyja, igazán komoly kapcsolatot szeretne, lehet rá számítani ha szeret, meg tud nevettetni ha kell, de kellően komoly is.



Mert én a nálam fiatalabb lányok többségénél azt veszem észre, hogy eléggé komolytalan, határozatlan a legtöbbjük....bocsánat azoktól, akiknem azok, tudom, hogy vannak kivételek, de a legtöbbjük sajnos ilyen. Az én korosztályom is még ilyen nagyjából, fiúk-lányok egyaránt...azt sem tudják, hogy kik ők valójában és mit akarnak...


2011. márc. 20. 18:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
50%

Persze, csak ritka, hogy egy nálam fiatalabb srác komolyabb.

20L

2011. márc. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
összejönnek, bár elég ritka. Exbarátnőm 19éves, én 16, nem a kor a lényeg soha :)) ;) Szal hajrá. Igen, ahogy mondod, többségük komolytalan stb stb, a kivételeket kell megtalálni :))
2011. márc. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha valaki összejönne egy 18 éves sráccal küldjön levelet!:)
2011. márc. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Volt már rá precedens, nekem sajnos alapból a fiatalabb srácok jönnek be általában. Nagyon ritka esetben működhet tartósan. Én speciel már lassan olyan komoly kapcsolatot szeretnék, ahol lenne esély az összeköltözésre, pár éven belül. Ezt pedig nem túl valószínű egy 18 évessel. De ha megismerem, és úgy érzem, hogy tényleg nagyon nagy kivétel, akkor egy próbát megérne a dolog.

20/l

2011. márc. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
ferike azért a kor is számít egy kicsit, mert azért h nézne már ki h 15 éves gyereknek pl. 27 éves barátnöje van.
2011. márc. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó a 27éves nő elérhetőségét eldobhatnád privibe..XD Viccen kívül,igen ritka az ilyen, d nem egyedi :)
2011. márc. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

19:19



Azért 18 évessel már van arra lehetőség, hogy 3-4 éven belül legyen belőle összeköltözés...annyi meg szerintemkell is ahhoz, hogy eléggé megismerjék egymást a felek:)



amúgy nekem is írhat, aki úgy gondolja, hogy ismerkedne...

2011. márc. 20. 19:25
 8/12 anonim ***** válasza:
Ritka az ilyen, mint a fehér holló. A nők nem igazán szeretik ebben a korban a komoly pasikat. Ráadásul végtelenül felszínesek, így a nálad idősebb lányok 90%-ánál pusztán a koroddal elvágtad magad, még akkor is, ha amúgy bejönnél nekik. Ha emellé nincs még jól kidolgozott tested, akkor a maradék 10% 90%-ánál is ugrott az esély. Nehéz dolgod lesz.
2011. márc. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én nem tudnék fiatalabb fiúval járni. Nekem fontos hogy pár évvel idősebb legyen nálam, hogy komolyan tudjam venni, fel tudjak rá nézni.:)
2011. márc. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én 20 évesen (majdnem 21) jöttem össze a barátommal, aki másfél évvel fiatalabb nálam.

Egyáltalán nem érzem a különbséget, és bizonyos dolgokban neki van több tapasztalata.


Szerintem csak az a lány nem jönne össze fiatalabb fiúval (persze ha amúgy minden stimmel, és nem érződik hogy a fiú éretlenebb lenne), aki nagyon ad mások véleményére és attól fél, hogy leszólnák ezért.

2011. márc. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!