Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez így normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez így normális és rendben van?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akit nagyon szeretek. Nem túl rég ismerjük egymást és messze is lakunk egymástól. Néhány hétvégét már együtt töltöttünk és olyankor a párom leül a számítógépem elé és elkezd "rendezkedni". Ez abból áll, hogy átnézi az msn és a skype beszélgetéseimet és hogy kik vannak fent. A munkámból kifolyólag van fent több női név is. Nem azért, mert akarok tőlük valamit, mert nem csalom meg a lányt, hisz nagyon szeretem, hanem mert a munkám miatt kapcsolatban állok velük. A párom kiválogatja a lányneveket és keményen leoltja őket. Aztán törli a programból őket. A vállalkozásomban, amiben egyenrangú társtulajdonos vagyok, is rendezkedik. A társam nem jó szemmel nézi a páromat és viszont. Ott is inkább Ő szeretne lenni a társam és keményen ki is tolja a vállalkozásból a társam, akivel egy éve éjjel nappal azon dolgozunk, hogy minél többet érjünk el. Ha őszinte akarok lenni, a párommal a vállalkozásunk nem működne. Kívülállók szerint senkinek nem normális amit csinál, de én inkább mindent feladok, mert Őt szeretem. Szerintetek ez így normális és rendben van?
2011. márc. 20. 20:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
nem normális,nincs így rendben
2011. márc. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
bocsánat de nem normális... ha megérti h munka miatt miért tesz ilyet ne add fől a minkád fontossabb régóta az ezt a lányt meg szakicscscs vele vagy beszéld meg vele h ez igy nem megy ..:S
2011. márc. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Leesett állal olvastam a kérdésed. Nagyon-nagyon nincs rendben.


És talán hülyén hangzik, de nem is az a legrosszabb, amit ő csinál (bár az se normális), hanem amit te:

"de én inkább mindent feladok, mert Őt szeretem"

NEM szabad mindent egy valakire alapozni, hiszen nem tudhatod, hogy mindig ott lesz-e neked! Ha egyszer elveszted őt, ott állsz majd támogatás nélkül, egyedül.

2011. márc. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Ez gáz öcsikém.Beszéljétek meg,és mondd el neki hogy miről is van szó.Ne addj fel mindent.Ugyanaz a véleményem,mint 21:08-asnak.
2011. márc. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Már bocs de a barátnőd beteg. Betegesen féltékeny. Kutakodik a gépeden, törli az msnpartnereidet. Ez marhára nem normális. Én a helyedben meggondolnám h van-e értelme ennek a kapcsolatnak. Messze is laktok, féltékeny is, beleszól az üzleti kapcsolataidba... gondold meg. Az a legrosszabb amit tehetsz h mindent feladsz érte. Tudod később az ilyenekből lesznek a papucsférjek. Te is szeretnél egy lenni közülük? Szereted, oké, de ez még nem jelenti azt h ő nem él vissza ezzel, sőt, pontosan ezt csinálja. Beleszerethetsz még másba, barátnőt (aki értelmes és bízik benned) találhatsz még, de jó munkát nem túl valószínű.
2011. márc. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
Igazi hülye vagy, hogy ezt hagyod. Ez nem szerelem! ( vagy csak nagyon egyoldalú) A szerelemben szeretik és tisztelik egymást és a másikat. Amit leírtál abban minden van csak a lány részéről tisztelet nincs. Ajándékozd meg egy etikai kódex-szel vagy küldd el egy mit illik tanfolyamra. Nagyon gáz, hogy ezt te hagyod. Én már a kezét levágtam volna a helyéről. Barátom a szerelem nem lehet ennyire vak! Addig térj észhez míg nem késő.
2011. márc. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Minden érintett ugyan ezt mondja, mint Ti. De Ő megért engem és szeret. Ennél több nekem nem kell.
2011. márc. 20. 21:57
 8/17 anonim válasza:
Akkor te vagy nagyon fiatal vagy, vagy nagyon hülye.
2011. márc. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Miért mondtok ilyeneket, hisz csak megbízunk egymásban és nincs titkunk egymás előtt. Nem ez az alapja egy kapcsolatnak?
2011. márc. 20. 22:22
 10/17 anonim ***** válasza:
Na ne nevettess! Megbíztok egymásban? Ez lenne a bizalom, amit ez a lány művel veled? Tisztáznod kéne magadban néhány fogalmat. És kicsit kinézni a rózsaszín felhő mögül...
2011. márc. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!