Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megbocsát még valaha nekem? (U)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbocsát még valaha nekem? (U)

Figyelt kérdés
Van egy fiú az osztályból, aki nagyon tetszik. Körülbelül már két hónapja érzem ezt, de eredetileg ő kezdeményezett. Elkezdett velem beszélgetni, aztán a közeledése feltűnt az osztálytársaimnak is, és volt, aki már teljesen nyilvánosan kérdezte meg tőle. Én ilyenkor persze mindig zavarba jövök, így ekkor is elmenekültem. Mikor ez történt, még nem voltam szerelmes a fiúba. De nemsokára az lettem. Egyre többet beszéltem vele, s egyszer volt alkalmam arra is, hogy hosszabb időre kettesbenb maradjunk. Csomó mindenről beszéltünk, de most már nem csak tanulásról és iskolai dolgokról, hanem pl. olyanról is, hogy hol laksz meg hasonlók. Ezután sokszor figyeltem, és egyértelműen láttam, hogy engem nézett. Én is próbáltam tudtára adni, hogy ez kölcsönös, nem tudom, vajon rájött-e. Viszont a követkeő hetekben mintha az érzések kezdtek volna kihűlni (legalábbis az övé,én úgy éreztem). Szeettem volna őt féltékennyé tenni, de ez a hadművelet valószínű, hogy balul sült el. Múlt héten filmet néztünk a könyvtárban, és mivel van egy másik fiú, akinek én tetszem, ezzel a személlyel egymást átkarolva ültünk a film alatt. Egyrészt azért tettem, mert ezzel egy boldog napot szerzek annak a gyereknek(mivel tudja, hogy nem tetszik nekem), másrészt eszembe jutott, hogy talán féltékennyé tehetem a kiszemeltemet. Néztem és vártam, hogy mit reagál, hogy figyel-e. Pár perc után tágra nyílt szemekkel és leesett állal bámult, elég szomorúnak tűnt. És amikor a múltkor csúnya megjegyzést tettem egy másik fiúra, és éppen akkor véletlenül ránéztem, lehet, hogy félreértette, és azt hitte, hogy őt mocskolom. Ráadásul ma láttam, hogy egy másik lányra nézett. Vajon meg bocsát még valaha? Van még nála esélyem? Talán tisztáznunk kéne mindent? Hogyan tudhatnám meg, hogy egyáltalán tetszettem-e neki valaha, és ha igen, akkor hogyan hódíthatnám vissza? Mit tegyek ? Mi a véleményetek?
2011. márc. 24. 14:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Remélem nem bocsát meg.
2011. márc. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Ezt elkurtad!Nem kicsit, nagyon!
2011. márc. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Itt csak az segít, ha őszintén elmondod hogy mit érzel. Ha pedig szóba hozza azt, amit csináltál akkor mondd meg Neki, hogy azért voltál vele ilyen, hogy felkeltsd a figyelmét.
2011. márc. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Elb sztad. Ha egy csaj engem akarna féltékennyé tenné, meg taktikázna össze-vissza, biztos, hogy nem állnék vele szóba többet.
2011. márc. 25. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Jó,jó, tudom hogy ezzel mindent elrontottam, és csak úgy mondom, nem azt kéne hajtogatni, hogy mennyire elcsesztem, hanem hogyan hozhatnám helyre. Azóta már nagyon megbántam és én szívok miatta. Úgyhogy a szidást már ígyis megkaptam. Első válaszoló: Nagyon tudom sajnálni azokat az embereket, akik még ilyen helyzetben is tudnak gonoszkodni!

Köszönöm annak a válaszolónak, aki azt írta, hogy beszéljem meg vele. De mégis hogyan? És mikor, milyen helyzetben hozzam szóba ezt az egészet? Álljak elé az egész osztály előtt, és mondjam azt: "Hogy figyi, te tetszel nekem?"

Bár mondjuk most már bármit megtennék, ahogy most szenvedek, nagyobb büntetést nem kaphatnék. Am. senki nem tudja az oszt.-ból, hogy odavagyok érte, még a legjobb barátnőm sem, pedig én bízom benne. Szerintetek neki is elmondhatnám ezt a "dolgot"? Jó, biztos hogy kiröhögne, de talán megértené. De szó ami szó : Ilyen erőset még nem éreztem senki iránt és nem akarom őt elveszíteni!!! Légyszi, segítsetek! :´(

2011. márc. 25. 12:14
 6/11 anonim ***** válasza:
mit tesz ki ez : (U) ?
2011. márc. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Az (U) jelentése msn-en UnLove... Ezt használjuk, ha egy ilyen összetörött szívecske jelet akarunk használni. Csakhogy nem ez a kérdésem, és nem is ez a lényeg.
2011. márc. 26. 13:25
 8/11 anonim ***** válasza:

1. megbeszéled veled msn-en, küldd el neki az "unlove" jelet :D

2. írj neki egy levelet, és add át személyesen

3. vegyél neki egy csokit, mellé egy kártya "sajnálom"

4. beszélj vele személyesen


lehetőségek tárháza...

2011. márc. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mert kellet ezt tedd?Velem is igy csinal egyik osztalytarsam...tudja jol hogy tetszik nekem es meg azert is megolel mast...es miko rakerdezek hogy mert teszi ezt azt irja csak meg akarta nezni hogy hogy reagalok...de bezzeg ha en csinalom ugyan azt akkor en ketszinu vagyok!komolyan nem akarok senkit megserteni de en sokszor nem ertelek titeket noket minek kell anyira elbonyolitani az egyszeru ugyeket!
2011. márc. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Azt hiszem itt valami félreértés van...

Mi nem járunk, egyszerűen csak haverok vagyunk. Nekem tetszik, és úgy tudtam eddig, hogy én is őneki. Egyébként 13 évesek vagyunk, ő is max. 14 lehet, én új lány vagyok az osztályban, 2 hónapja jöttem ide. Pár napja beszéltem vele, de csak olyan "általános témáról" amire kíváncsi voltam, és természetesen azért szólítottam meg, mert tudni akartam, hogy változott-e köztünk bármi is. Ő ugyanolyan kedves volt, mint azelőtt, és a szemembe nézett. Igazából csak azért ijedtem meg, mert abban a pillanatban nagyon elkeseredettnek tűnt, és azóta magától nem beszél velem. Egyébként van egy barátnőm, aki mindenkirőkl tudja, hogy ki kinek tetszik... Talán től e megkérdezhetném, hogy "Esetleg tud-e még olyan személyt, aki odalenne értem?" Vagy az ilyesmi szívügyeket ti nem szoktátok megbeszélni barátnőitekkel? Nagy baj az, ha esetleg a lány "elszólná" magát, és megtudná mindenki? :S

2011. márc. 26. 20:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!