Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megütött a barátom. Elhagyjam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megütött a barátom. Elhagyjam?

Figyelt kérdés
Majdnem 1 éve vagyunk együtt.Szeretem, ő is szeret, bár ezen elgondolkodtam a történtek után.
2011. márc. 26. 00:16
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
Hát én otthagynám :( akármennyire is szeretem. Félnék, hogy később is megteszi és elfajulhatnak a dolgok :(
2011. márc. 26. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
Én fiú vagyok, és nem tudok elképzelni szituációt, ahol jogos lenne megütnöm a barátnőmet. Szerintem ha egyszer megtette meg fogja másodszorra is. De mégis hogy történt, miért ütött meg?
2011. márc. 26. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:
Igen, én is ettől félek, hogy ha egyszer megtette, akkor többször is megfogja.Elég féltékeny típus,kicsit ingerült volt ma a munkája miatt és rajtam töltötte ki a dühét, én megkértem, hogy kicsit nyugodjon meg és ne beszéljen velem úgy, mint egy kutyával.Később kiderült, hogy azért mérges, mert szoktam beszélgetni a munkatársával, ás biztos benne, hogy megcsalom vele...ezért ütött meg.
2011. márc. 26. 00:25
 4/33 anonim ***** válasza:
Már a féltékenykedésért el kellett volna.
2011. márc. 26. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
hagyd el!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2011. márc. 26. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
90%

ajjajjajj ez nagyon rossz :( én exem is ilyen volt igaz nem ütött meg. Én már azért is otthagytam, mert úgy beszélt velem úgy mint a kutyával. Folyton féltékenykedett ha csak beszéltem is férfival. Őt se lehetett lecsitítani, megbeszélni normálisan a dolgokat. Adtam neki elég időt, de semmi nem változott. Nagyon idegesítő tud lenni :S Utólag örülök neki, hogy szakítottam.

Első voltam.

2011. márc. 26. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
7%

Szerintem üljetek le és beszéljétek meg, hidd el lehet már 1000x megbánta! Az én barátom is ilyen, és nem ütött meg engem, de nagyon csúnyán kiabált már rám ( én rá soha) de amikor mond valami rosszat 5 percen belül már ölel és bocsánatot kér, vagy akkor amikor kitisztul a feje.

Aki azt mondja hogy hagyd el az hülyeséget beszél! Egy kapcsolatban kell tudni megbeszélni dolgokat! És ez olyan dolog amit ketten kel elintéznetek! Ne más döntsön, úgy hogy bele sem látunk a szituációba!

2011. márc. 26. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
Nem mindenre megoldás a beszélgetés, és van, amit egy kívülálló lát tisztábban az elfogult érintetteknél.
2011. márc. 26. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
Csak kíváncsi voltam, a véleményekre és a tapasztalatokra, persze ezt nekünk kell megbeszélni, ezzel tisztában vagyok, csak egyenlőre még nem tudtam feldolgozni.Hívogat, meg smseket ír folyamatosan, hogy megbánta és sajnálja, szeret stb.Nem tudok még vele beszélni, mert meghallottam ma a hangját és elsírtam magam.Kell egy kis idő, és addig is szerettem volna tanácsokat kérni.Már többször volt úgy, hogy majdnem megütött szintén a féltékenykedés miatt, de tudta magát türtőztetni.Imádom, bármikor számíthatok rá, soha nem kiabál velem, csak ha egy másik férfiről van szó.
2011. márc. 26. 00:40
 10/33 anonim ***** válasza:

De viszont szerinted a féltékenységért el kellett volna hagynia...

Rám is féltékeny a pasim és tök jól esik, hiszen tudom hogy szeret és fontos vagyok neki! És ha őt zavarja, ha más pasikhoz érnék vagy sokat lennék velük, akkor nem csinálom, tiszteletben tartom azt, hogy ez neki rosszul esik és tudom, hogy ő se csinál ilyet lányokkal. Ez a bizalom.

A döntés pedig az érintetteké, hiszen te csak mondod egy monitor elöl, hogy szakíts vele, neki viszont hatalmas döntés egy év után és talán az egész életére kihatással lesz.

2011. márc. 26. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!