Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az miért van h egy nyomorék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az miért van h egy nyomorék fiú egy tök szép lánnyal van együtt? Többilenn:/

Figyelt kérdés
a fiú egy nyomorék méghozzá 26 éves, a lány gyönyörű és ő meg 16. ha egyszerűen nyomorék akkor h jöhet össze az ilyen? gondolom a fiú nem ment oda mert hát hogynézki a gyerek, de lány meg odament a fiúhoz?-.- helpme:)
2011. márc. 30. 22:17
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
47%
ne légy ennyire féltékeny, a mai 18 alatti lányoknak elég ha pár évvel idősebb vagy, és jó a dumád, már megnyerted a meccset...
2011. márc. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
100%
A nyomorék srác valamiben mégis jobb, mint te... gondolkozz el ezen. Kell egy papírzsepi? :D Ha nem jönnek a könnyek utána ki is verheted...
2011. márc. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
100%

Meg hozzátenném: képzeld, a külső, meg a nyomorékság rohadtul nem minden. Az a nyomorék fiú lehet, ezerszer többet ér a környezetében lévő többieknél, mert mondjuk szereti az adott lányt, vannak benne emberi érzések, haláli a szövege, tud kedveskedni, vagy romantikus, stb,stb... Ezernyi dolog van még a külsőn, és az ép testen kívül, ami számít egy másik embernek.


Te meg féltékeny vagy, mellesleg a mocskos fajtából.

2011. márc. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
100%
irígykedj csak meg is érdemled :D:D
2011. márc. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
100%
Ha gondolod betörhetem a képed vagy eltörhetem a lábad, aztán majd te is könnyebben tudsz csajozni.
2011. márc. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
100%
Én nyomorék vagyok és gyönyörű a barátnőm.Bibibí
2011. márc. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
33%
Hmm, a srácnak lehet van saját lakása, kocsija, munkája és emellett még mondjuk jó fej, még ha ronda is.
2011. márc. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:

aztarohadt tigyúrtok vagy mit powerkedtek itt nekem?:O

mellesleg nagy iqstar emberek vannak itt hamár a kérdést se értik. nah m1 magyarország...nahmeg aztán nekemsincs rosszabb dumám, pénzem is van motorozok is és nem vagyok 25 bicepszű se... nem egy vézna gyerek vagyok ha vki nem értené-.- meg én nem arra megyek h huu figyeld de meg húznám azt a csajt... hanem engem az arca fogott meg, meg a belsője, de ő ezt nem értette... sajna megesik. ez meg simpla kérdés volt. cső

2011. márc. 30. 22:52
 9/35 anonim ***** válasza:
100%
ja...de az agyad kisebb valszeg,mint egy fél mellbimbó...(a kis fajtából;D)és ha most beugatsz,akkor elá is írtad az okleveled "hülyevagyok"-ból...ha pedig azt írod,hogy ilyen oklevél nincs is,akkor...mindegy...ver majd téged az Isten...
2011. márc. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne, ha valaki képes lenne normális választ, magyarázatot írni. Ismertem egy ilyen srácot. Az arca is torz volt, a járása és a beszéde sem volt oké, de egyszerűen nem sajnáltam őt emiatt, mert akkora egy öntelt tahó volt, mint egy beton répa!!! Nem értettem soha, hogy másoknak normális külsővel fele ennyi önbizalmuk nincs, az meg tette az istent. Ráadásul olyan barátnője volt.... Hú....
2011. márc. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!