Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha betegesen viselkedem a párommal, hogyan változzak meg, mielőtt még elhagy?

Figyelt kérdés
mióta vele vagyok, sokat változtam. régen sok barátom volt, közvetlen voltam, barátkozós, stb. de mióta ismerem, megváltoztam. de már annyira, hogy betegesnek érzem magam és ezt ő is mondta. féltékeny vagyok rá, úgy viselkedek vele, mintha a tulajdonom lenne. és ez kikészíti idegileg. együtt éltünk, de már távkapcsolat van közöttünk. ez ideiglenes állapot, de kikészültünk. én azért, mert hiányzik és csak vele szeretek lenni, ő meg a féltékenységem és gyanúsítgatásaim miatt van kibukva. és nagyon beteges vagyok tényleg, erre igazán most jöttem rá. szinte minden egyes percével el kell számolnia, ha jól érzi magát egy nő társaságában már kibukok, stb. és azt mondta, ezt nem bírja tovább. ja és egyszer sokat ittam egymagam és elővettem a gyógyszereket is.. de aztán hagytam az egészet. nagyon gáz vagyok! mit tegyek? fél már tőlem, de lassan én is saját magamtól.. hogyan szeressem vissza, hogy minden rendben működjön közöttünk? mit tegyek? 28/N
2011. ápr. 8. 13:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszem a Te esetedben pszichológus segíthetne.
2011. ápr. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
hát próbálj megizni a párodban.az én barátom nagyon féltékeny sajnos, nem bizik bennem de megmondtam neki hogy igy nemfog menni és azóta bizik.régebben miko veszekedett velem sokat begyógyzsereztem magam, és 1szer a karomat is felvágdostam emiatt.több mnit 20 vágás volt a karomon mert annyira kiakadtam, hogy nem tudtam micsinálok.azóta nem csinál ieket h nembizik benenm v vezsekedik mert fél hogy csinálok valamit, pedig megmondtam, hogy többé nemleszek hülye.ugyhogy próbálj megváltozni és bizz meg benne mig nem csinál valami hülyeséget, amivel elveszitheted őt.ha csalódsz benne kifogod birni, nem olyan fájdalmas mnit az, ha azért szakitanátok mer TE nem tudsz bizni benne.18/L.
2011. ápr. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
igen, gondolkodtam én is pszichológuson, de először saját magam akarom megpróbálni megoldani a problémákat. kedves második válaszoló, hihetetlenül igazad van abban, amit az utolsó mondataidban írtál.. köszönöm a válaszokat!
2011. ápr. 8. 13:21
 4/12 anonim ***** válasza:

ez egy pszichopata oldal, pszichopata kérdezőkkel és pszichopata válaszolókkal.

ennek a kapcsolatnak vége lesz hamarosan, hacsak nem hallgatsz az első válaszolóra.

2011. ápr. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nálunk is volt ilyen. Nem bírtam tovább. Mondtam a páromnak, hogy vagy én, vagy a féltékenység. Valamelyik távozni fog az életéből. Elég radikális megoldás, de bejött, inkább abbahagyta. F
2011. ápr. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A féltékenység az önbizalom hiánya. Az olyan ember, akit nem tudsz megtartani, azt el fogod veszíteni. Ezért tehát felesleges őrölni önmagad. Olyan embert kell találni, aki minden körülmények között, feltétlenül ki tudja mutatni a ragaszkodását hozzád. (Ez férfira, nőre érvényes.)
2011. ápr. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én nem kínáltam fel lehetőséget. Maradt a féltékenységével.

34/F

2011. ápr. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
második vagyok.azért szerintem nem csak pszihológus segitene.És ezt pedig ne hidd hogy elveszited őt ha nem fordúlsz pszihológushoz.hidd el van mikor egy jou beszélgetés valakivel sokkal többet segit mnit egy pszihológus.esetleg vannak valamilyen félelmeid ami miatt nem sikerül h bizz a párodban??tett régebben valamit?bármi is a helyzet ha szereted próbálj meg benne megbizni mert csak úgy érdemes folytatni egy kapcsolatot, ha megvan mnid2 fél részéről a bizalom.Ne hagyd hogy EMIATT tönkremenjen a kapcsolatod, és mutasd meg azoknak, akik a pszihológust tanácsolták, hogy magad is megtudod oldani a problémát.szoritok neked hogy sikerüljön, ha van valami esetleg amiben segithetek irj nyugodtan.
2011. ápr. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha mindezt ő hozta ki belőled, biztos, hogy benned van a hiba?
2011. ápr. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Egy nem normális idegbeteg k.rva vagy, akinek sürgősen orvoshoz kéne fordulnia. Ha a barátnőm így viselkedne, biztos, hogy párszor jól pofán b.sznám. Ha meg ez nem használ, kirúgnám a p.csába.
2011. ápr. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!