Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem divat ma már értékel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem divat ma már értékelni az embereket?

Figyelt kérdés

Ez a kérdés és a rá érkezett válaszok, megihlettek, hogy tegyem ki ezt a kérdést. Elég elolvasni csak az első oldalt...


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__17..


2011. ápr. 14. 18:27
 1/10 anonim ***** válasza:
Te melyik válaszoló vagy? :)
2011. ápr. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Én odafigyelek azokra a dolgokra amik a kérdésben szerepelnek, és ha egy nő megfog akkor azt a tekintetével teszi elsősorban. :) Aztán amire még oda szoktam figyelni, az néhány apróság, apró mozdulatok, a járása, keze, stb...

De ezeket a dolgokat inkább megtartom magamnak, mert úgy érzem hogy sok emberből hasonló reakciót váltana ki mint ahogyan az a hozzászólásokon is látszik. :)

2011. ápr. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

A válasz írója 77%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 18:32


Én egyik sem, csak egy külső szemlélő vagyok:D

2011. ápr. 14. 18:38
 4/10 anonim ***** válasza:

-nekem is a kedvesseg as aranyossag tetszik :) neha meg akkor is ha kicsit csunyacskabb a csajszi :) akkor is van valami amit szepnek lehet talani :) .....(termeszetesen gondolok a sexre is de ha gondolok es akivel meg is tennem az olyan , hogy maskeppen is tetszik es nem csak arra kell/kene)

de sajnos edddig mindeki eluasitott

22f

2011. ápr. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Amit a csajok akarnak és amit mondanak az 2 külön fogalom.


Igazából mind azt mondja hogy olyan fiút akar magának, mint a kérdező, de milyennel jár az összes??

A csajok először vonzalmat éreznek és utána próbálják megmagyarázni, hogy miért érzik és nem fordítva, ha te vagy a legjobb fej, ápolt vagy és kedves, attól nem vagy nyerő.lehet hogy a csaj egy büdös bunkóval fog járni, mert ő valamivel meg tudta fogni,míg te nem.Ha kedves vagy bekerülsz a barát halmazba és onnan már ki nem jössz.


Amíg én úgy próbálkoztam a lányoknál hogy kedves voltam udvarias és jófej addig nem jött össze semmi...ilyen ez a világ

2011. ápr. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
jah utolsó, átérzem a helyzeted
2011. ápr. 14. 18:45
 7/10 anonim ***** válasza:
Mifelénk divat.
2011. ápr. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ez egy elkorcsosult világ. De most komolyan, mert ha belegondolunk akkor az emberek többsége pl. azon gondolkozik, hogy milyen drága ajándékot vegyen a rokonainak karácsonyra stb. Egyszerűen az emberek elfelejtik értékelni egymást. Minden a pénzről szól és a körül forog.

A párkapcsolati oldalra levonatkoztatva én úgy gondolom, hogy lehet akárki akármilyen kedves, azt nem értékelik sose. Pedig az a személy, aki nem csak magára gondol az igen is egy értékes személy, de ez nem tűnik fel senkinek.

Amúgy meg belegondolva elég relatív a dolog, hogy ki mit értékel.

2011. ápr. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mert a fogyasztói társadalom elrontotta az egész emberiséget.Minden férfiba azt sulykolja bele hogy növessze a pénisze méretét,és hogy a sorozatokból is az derül ki,hogy annak a jó,akinek legalább 5 szeretője van,akikkel napszaktól függően kefélhetnek.Ezzel így semmi baj nincs,csak szegény Anyus meg ne tudja,mert ki fog bukni.
2011. ápr. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Mi is valójában ennek a kérdésnek az értelme?

Az embereket folyamatosan "értékelik".Pozitív vagy negatív jelzőkkel illetnek.Nincs ebben semmi különös.A barmokat le kell xarni, foglalkozz magadddal.

2011. ápr. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!