Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyembe? Elhinnétek neki?

Figyelt kérdés
már 3 éve vagyunk együtt a abrátommal, és régebben volt olyan h megütött.De olyan nagyon nem, csak egy kisebb pofont kaptam, mikor megütöttem őt és vérzett picit utánna.DE volt már máskor is hogy pofon vágott, ez vagy 2-3 szor fordult elő, de utánna nagyon knöyörgött hogy bocsássak emg neki és sirt is.Már több mnit egy fél éve nem is ütött meg hozzámse nyult durván, szerintetek el lehet hinni hogy többé nemfog megütni?Megesküdött az életére hogy soha többé nem bánt meg, és azóta tényleg nem bántott.
2011. ápr. 15. 22:13
 1/9 anonim ***** válasza:

Most ki ver itt kicsodát?


"De olyan nagyon nem, csak egy kisebb pofont kaptam, mikor megütöttem őt és vérzett picit utánna."


Engem egy dolog érdekel és ha van egy kis eszed téged is ez érdekeljen a dologból: miért fél 'csendes' időszak után fogalmazod meg benned ez a kérdés?

Miért nem akkor ott, mikor megtörtánt, miért pont most?


Nem bántásból kérdezem, hanem hogy rávezesselek a megoldásra, de ehhez elöbb meg kell tudnod válaszolni a kérdésemet.

2011. ápr. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem!


Ez az embernek hírtelen pillanataiban jönnek elő, és nem tudja ezeket korlátozni és odafigyelni.

Szóval ez ugyanúgy előfordulhat a jövőben is, egy rosszabb idegesebb pillanatában!


Egy nagy fejberugás kéne neki hogy észhez térjen !

2011. ápr. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ez egy jól ismert jelenség. Ezt nevezik bántalmazásnak.

Elcsattan egy pofon, majd jön a bocsánatkérés, meg az ún. "nászút periódus", amikor minden nagyon szép és jó. Azonban ezt követően csak idő kérdése, mikor üt meg megint. Ha már egyszer megütött, sajnos nagy a valószínűsége, hogy újra meg fog, nem számít, mennyi idő telik el.

Aki nőt ver, az egy gerinctelen, gyáva féreg.

2011. ápr. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

3. nak igaza van!


Aki akárcsak 1x is megüt egy nőt, az egy gerinctelen mihaszna gyáva féreg! Pláne ha többször!

2011. ápr. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
nemtudom eddig miért nem gondoltam arra hogy szakitsak.de nagon nehéz dolgokon mentünk keresztűl.Ha mond valami olyat ami nekem nem tetszik csapok egyet nála, és 1szer mikor nagyon megütöttem hogy vérzett is akkor kaptam egy pofont.meg az után még 1szer.hazamentem nem vettem fel ha hivott, másnap egy csokor rózsával várt a suli előtt, hogy bocsássak meg neki.azóta egy ujjal sem nyúlt hozzám, nah kicsit több mnit fél éve volt, lassan egy éve volt ez.és azért bocsájtottam meg neki mert nagyon szeretem és elhittem neki.
2011. ápr. 16. 07:15
 6/9 anonim ***** válasza:

Te dolgod! Nem szólhatunk bele abba hogy mit csinálj!


De ha megüt máskor is ami igencsak elképzelhető, akkor azért kicsit gondolkozz el, hogy mi a fenéért is vagy vele.


És azon is, hogy "csak emberként szereted" vagy társkén, párodként. ---> és ezt őszintén, ne hazudj se magadnak se nekünk :)

2011. ápr. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
hát mondjuk nincs miért hazugyak nagyon szeretem, az életemnél is jobban szeretem és őis engem.még akkor megmondtam neki, hogy ha még1szer megüt vége mindennek és meesküdött az életére hogy többé nemtesz ilyet.Az utóbbi héten meg nagyon elviselhetetlen voltam, és nem veszekedett velem pedig nagyon undok voltam vele.azt gondolom ha msot nem ütött meg, pedig ilyen idegesitő nem voltam soha, akkor ezek után sem fog.De ha mnodjuk még1szer megtenné gondolkodás nélkül szakitanék vele.Eléggé hülye vagyok?
2011. ápr. 16. 12:19
 8/9 anonim ***** válasza:

utolsó vok:


Igen! Eléggé elmentek neked otthonról!


De az a baj h adsz neki egy lehetőséget, még 1-et, aztán még 1-et, és ki tudja hányat fogsz még, ő meg megüt 1x, aztán fél év mulva még 1x....háát te tudod!


De megpróbálok hinni neked, hogy csak 1 lehetőséget adsz már csak neki!


(szerintem ez csak megszokás a részedről leginkább, és nem az a naaaagy szeretet)

2011. ápr. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
hát nagyon szeretem, nem megszokásból vagyok vele, de ha még1szer megütne azon percen szakitanák vele.megmondtam neki h részemről igy nem meheet egy kapcsolat.mostanra nagyon megváltozott, még ha én vagyok a hibás akkor sem veszekedik velem, és ha igy megváltozott lehetséges hogy abban is megváltozott hogy nem bánt soha többé?
2011. ápr. 16. 14:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!