Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » FIÚK! Milyen számotokra az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FIÚK! Milyen számotokra az ideális barátnő? (Bővebben lent).

Figyelt kérdés

Tudom, hogy sok ehhez hasonló kérdés van már, de nagyon kíváncsi vagyok az összesített véleményetekre.

Kort is írjatok! :)


Milyen számodra az ideális barátnő az alábbi szempontok alapján?


- Szemszín, hajszín, stílus

- Magasság

- Alkat (karcsú, teltebb, sportos stb…)

- Mellméret


- Belső tulajdonságok (kedves, odabújós vagy inkább vagányabb, visszafogott vagy nyitott, okos, vicces stb…)


- Mit várnál tőle a kapcsolatotokban?


- Mi adna okot a szakításra?


2011. ápr. 16. 17:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

barna haj barna szem

ne legyen magassab nálam

kicsit teltebb legyen (de ne iszonyat kövér)

Melle alap,hogy olyan tenyérbemászó legyen

okos,humoros,érzelmes,ŐSZINTE ÉS HŰSÉGES

elvárom az őszinteséget,bizalmat,tiszteletet


Szakításra a meg csalás adna okot!!!!!!!

ja és jó legyen az ágyban.

24/F

2011. ápr. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nekem minden mindegy, csak nagy lökhárítói legyenek.
2011. ápr. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
[link] kinézetre ilyen.Belső:kedves,okos,inkább odabújós,nem az a nagy partizós.
2011. ápr. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

nah lássuk akkor


barna szemű,fekete hajú,csajos legyen

174cm vagyok szóval inkább alatta, mondjuk 165-170cm

Ne legyen túl vékony, de elhízva se legyen

Számomra a mell nem fontos mindegy mekkora,csak formás legyen

Az 5.-6. kérdésre ugyan az a válaszom:SZERESSEN (odabújós ha választani kellene..:) )

Akkor szakítanék vele,ha már látnám hogy nem szeret.

2011. ápr. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
bocs 20 F utolsó voltam
2011. ápr. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
15%
mindegy csak jól szopjon
2011. ápr. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Lássuk csak, valami ilyesmi álmaim nem létező tündérkéje:

Szem: Nagy. zöld, kíváncsi tekintet

Haj: Félhosszú, természetes vörös

Egyéb: Szeplős (ír leányzó ^^), öltözködjön igényesen, de ne túl kirívóan, ügyeljen a tisztaságára. Ja és tetszik az akcentus, meg bizonyos határokon belül a tetoválás.

Magasság: 160 körül

Alkat: Karcsú, de látszódjon rajta egy kis izom (tehát kb mint az enyém)

Mellméret: Tökmindegy, csak legyen feszes.


Belső tulajdonságok: Vidám, Kedves, okos, beszélgetésben mindig partner, kicsit álmodozó, tegyen meg mindent az álmaiért. Szeresse az állatokat, ne dohányozzon.


Mit várnék tőle: Érezzem azt, hogy jobb ember akarok lenni miatta.


Ok a szakításra: 1. Egyszerűen nem bírom, ha hazudnak nekem. Nem a füllentésekről van szó, komoly dolgokra értettem. Szinte bármit képes vagyok megbocsájtani, ha őszintén elmondják nekem.

2. Ha már nem szeret. Isten ments, hogy muszájból maradjon mellette.

2011. ápr. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

- Szemszín, hajszín, stílus

Leginkább a barna (és a kék) szemre kattanok. De mindegy.

Sötétbarna-fekete vagy szőke haj. De mindegy.

Hosszú haj, de a lényeg, hogy nőies legyen a frizura.


- Magasság

5-13 centivel legyen alacsonyabb, de hordok magammal mérőszalagot. Ne legyen látványosan magasabb.


- Alkat (karcsú, teltebb, sportos stb…)

Karcsútól az átlagosig. Szeretem a vékony lányokat, de megtetszhet olyan is, akin van egy kevés felesleg.


- Mellméret

Egy bizonyos határig a mérettel együtt nő a vonzerő. De inkább kicsi formás, mint nagy és ronda szilikon.


- Belső tulajdonságok (kedves, odabújós vagy inkább vagányabb, visszafogott vagy nyitott, okos, vicces stb…)

Intelligens, értelmes.


- Mit várnál tőle a kapcsolatotokban?

Ne akarjon megváltoztatni.


- Mi adna okot a szakításra?

Ha kikacsint a kapcsolatból.

2011. ápr. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

-barna vagy mókusvörös :D haj, barna szem

-ne legyen túl magas (max. 180)

-alkat: nem anorexiás de nem is kövér. Legyen szép kerek feneke, viszont ne legyen úszógumija.

-mellméret: nem érdekel, csak természetes legyen és ne lógjon.

-belső: okos, odabújós, romantikus, kedves. Lehessen vele beszélgetni és legyen humora. Legyen érdeklődési köre (bármi). Egy esetleges problémát normálisan meg tudjunk beszélni, ne hisztizzen.

-Mit várnék tőle? Szeressen. :)

-szakítóok: megcsal :(

18/f

2011. ápr. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

- Szemszín: pont leszarom a színét

- hajszín, stílus: a szín teljesen mindegy, csak ne legyen mindenféle idétlen tartka-barkára festve (lila, kék zöld sárga csíkok, szőke, de alul feketére van festve) mert az rendkívül idétlen.

Legyen hosszúm haja, mert a rövid hajú nők taszítanak.

- Magasság: mivel majdnem két méter magas vagyok, ő is legyen legalább 175-180 cm. Nem fogok hajlongani egy 160 centishez.

- Alkat (karcsú, teltebb, sportos stb): kövér csajok kizárva (én nem, nem ismerek ilyen szavakat, hogy duci, telt, molett, kövér és kész), nem sportolok, ezért a sportos alkatot sem nézem semmibe. Legyen átlagos, mint én, ne túl kövér, ne túl sovány!

- Mellméret: nagyobb mellek előnyben. Persze nem kell irracionálisan nagynak lennie. Fő, hogy természetes legyen.


- Belső tulajdonságok: megértő, együttérző, intelligens. Ne legyen nagy pofája és ribancként se viselkedjen!


- Mit várnál tőle a kapcsolatotokban?: azt, hogy hagyjon élni, ne tapadjon rá egyfolytában, értse meg, hogy néha magányra van szükségem, a házasság, gyerek, elkötelezés, család szókat még csak véletlenül se ejtse ki előttem a száján. A szexet ne csak egyfajta kényelmetlen feladatnak tekintse és nem is kelljen neki könyörögni, hogy megdugassam.


- Mi adna okot a szakításra?: hirtelen a megcsalás jut eszembe. Ezt sose bocsájtanám meg, hiába kezdene el sírni, vagy mindenféle nevetséges magyarázatokat kitalálni.

2011. ápr. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!