Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi történt a feleségemmel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történt a feleségemmel?

Figyelt kérdés

Az elmúlt két hónapban több barátunkról is kiderült, hogy csalja a feleségét. A felszarvazott feleségek pedig a kedvesemnek sírták el minden fájdalmukat.

Soha nem kérte, hogy ne találkozzam azokkal a barátokkal, de látom rajta, megkönnyebbül, ha nem megyek.

7 éve vagyunk együtt, régen egy picit féltékeny volt, de akkor még távkapcsolatban éltünk.

Eddig babát szeretett volna, folyton azzal jött, hogy milyen jó lesz, ha már itt lesz a pici, még vitaminokat is íratott fel.

Pár napja viszont teljesen megváltozott. Kijelentette, még nem élte ki magát, még fiatal az anyasághoz, és a legújabb ötlete egy harmadik személy lenne, aki feldobná a szexuális életünket. Ezt nem igazán értem, mert a szex tökéletes!

Mi történik a feleségemmel? Most az anyaságtól ijedt meg, vagy a barátok hűtlenségétől?

32/F


2011. ápr. 17. 09:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem csak elribancosodott!Azért akar egy harmadik félt,hogy előtted csalhasson meg,és úgymond legális legyen a megcsalása,mivel szerintem már meg is tette valakivel,és így akarja "legalizálni".Hagyd ott.
2011. ápr. 17. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nőt akar harmadiknak, nem pasit.
2011. ápr. 17. 09:58
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kíváncsi arra, hogy mennyire erős az akaratod. Ha belemész akkor igazolod a kifacsart logikáját, miszerint nem szereted eléggé és megcsalnád. Ha nem mész bele, akkor azt bizonyítod neki, hogy csak őt szereted és nem kell neked más a boldogsághoz.


18/F

2011. ápr. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
41%
Egyértelműen,ő férfivel csalt meg téged,és ha te egy nővel együtt lennél aki nem ő,akkor te is megcsalnád őt,és így újra csak 1-1 lenne az állás.
2011. ápr. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
82%

Az utolsó két válaszból az egyik a megoldás!

De szerintem csak tesztel hogy te is kapható vagy- e más csajra!

Vagy nem!

2011. ápr. 17. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Lehet elgondolkodott azon, hogy ha a haverjaid sorra ezt csinálták, akkor nem álltál e be a sorba. Elvégre embert barátjáról.

Lehet arra vár mikor bukik ki belőled hogy te is felszarvaztad.

De tuti nem ribancosodott el, az első válaszoló jó nagy tuskó. Szerintem nem akar pofára esni amikor kiderül hogy "már megcsaltad" (mégha nem is így van).

2011. ápr. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
És még annyi, hogy szerintem is tesztel hogy kapható vagy-e másra vagy sem.
2011. ápr. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Abban biztos vagyok, nem csalt meg.


Viszont amióta kiderültek ezek a dolgok, állandóan sír, azt mondogatja többször is, hogy nem érti.


Fogalmam sincs, mit mondjak neki. Ha azt mondom, nem akarok harmadikat, akkor azt kapom a fejemhez, már találtam valakit, azért nem kell.

Ha igen mondok, akkor csak csendben hallgat.

2011. ápr. 17. 10:37
 9/11 anonim ***** válasza:

Szerintem meg szimplán idióta és kész.

Nő, ennyi.

Lehet a havija is most van, na akkor főleg vége mindennek.

2011. ápr. 17. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Félreértesz. Ő hiszi azt hogy TE csaltad meg. Legalábbis tuti ezen filózik azóta amióta kiderült hogy sorra szarvazta fel a barátnőit, a TE haverjaid.


Inkább beszéljétek meg, nyugtasd meg. Tuti azért csinálja hogy tesztelje a hűségedet. Nem akar ő harmadikat.

2011. ápr. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!