Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért vágyom még fél év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vágyom még fél év elteltével is a nap minden percében a volt barátomra? Mit csináljak? - egész nap ő jár a fejembe, az érintése, a csókja, vágyom rá testileg, lelkileg, és nagyon szeretem.

Figyelt kérdés
Ő szakított velem.
2011. ápr. 17. 21:22
 1/9 anonim ***** válasza:

Kérdésedben a válasz...mert még szereted.

"...el kell engedned a múltad azért, hogy lehessen jövőd..."

2011. ápr. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De nem tudom elengedni. Nekem ő volt az igazi. Más fiúval nem vagyok boldog. Mindenkiben őt látom.
2011. ápr. 17. 21:26
 3/9 anonim ***** válasza:
Tartjátok a kapcsolatot?
2011. ápr. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem.Azóta egy szót sem beszéltünk.
2011. ápr. 17. 21:40
 5/9 anonim ***** válasza:

Nagyon megértelek, ne hozzá hasonlót keress, hanem tőle különbet! Holnap lesz egy éve, nálam is a szakításnak, és nekem is naponta eszembe jut, pedig igazából már nem szeretett engem, én mégis... Remélem hamarosan túljutsz rajta!! Nálam azóta volt egy szerelem, de annak vége, és már megint az akkori exen kattogok, de amíg tartott az újjal, nagyon jó volt, egy percet se gondoltam a régi exre. Emellett bringázok, kutyázok, ezeket barátokkal többnyire, és ez addig míg csinálom teljesen elvonja a figyelmemet. A legrosszabb akkor, amikor legördül pár pohár pezsgő akkor nem nagyon tudom visszafolytani az érzéseket a régi ex iránt, és borulok (7 évet voltunk együtt ).... De azelmúlt egy év alatt azért sokat javult a helyzet, már nincsenek órás sírógörcsök, és kevesebbszer jut eszembe, szóval az idő gyógyít!

Fényképek nézegetése, közös haverok, kérdezgetés róla csak rosszabbá teszi a helyzetet!! Rem segítettem:)

2011. ápr. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Neked is sok sikert, hogy végleg túljuss rajta.
2011. ápr. 17. 21:48
 7/9 anonim ***** válasza:
azért nem tudsz rajta túllépni, mert nem is akarsz !
2011. ápr. 18. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez azért nem csak akarat kérdése, hogy a fenébe kerekedj felül erőszakkal az érzéseiden? Úgy mondjuk, hogy keres az ember másik társat? Ez mint hallod meg is volt, és mégis előjön ez az érzés. Ilyenkor mit tudsz csinálni? semmit sem.....
2011. ápr. 18. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
az a baj , hogy túl sokan vagytok , akik "akarat gyengék" , pedig nem vagytok azok , csak szimplán bedumáljátok magatoknak, hogy én még mindig szeretem, meg ő volt életem párja ...stb. butaságokat, ahelyett , hogy szimplán vissza vágódnátok abba az állapotba , ami az egész elkezdése előtt volt.
2011. ápr. 19. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!