Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem számítanak manapság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem számítanak manapság az emberi értékek? (19/F)

Figyelt kérdés

Például: megértés,alázatosság,önzetlenség és hűség? Nekem fontosak ezek a dolgok,de sajnos minden nap azt kell látnom,hogy a mai világban csak az ellentettje működik a legtöbb embernél. A szerelem szinte csak egy szó az én társaságomban,ahol hetente/havonta váltogatnak partnert.

Teljesen eltemetik az érzelmeiket a drogokba,bulikba,alkalmi kapcsolatokba és valahogy nem is számít a lányoknak,hogy ők nálam magasabb szinten állnak,mint legtöbb férfi kortársamnál,akik sorra kihasználják őket. Szerintetek ez hátrány a mai világban? Mert igazából nem nagyon tudok megfogni egy lányt sem ezekkel a tulajdonságaimmal. Mintha kifordult volna a világ...

Kíváncsi vagyok az álláspontotokra. Értelmes,komoly válaszadóknak köszönöm a hozzászólásaikat!


2011. ápr. 18. 21:09
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Nincsennek példaképeink, stb. Mjad holnap kifejtem bővebben.
2011. ápr. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
Eddig azt hittem, hogy csak én vagyok ilyen anakronisztikus jelenség..:D
2011. ápr. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
Fontosak ezek, mert erről beszélnek, aztán valahogy mindig valami gyökér mellett kötnek ki. Nem akarok általánosítani mert azért vannak kivételek, de sajnos a többség ilyen.
2011. ápr. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 Hóvirág.89 ***** válasza:

A világ valóban ilyen, de ne búslakodj ezen.

A valódi kapcsolatok nagyon ritkák, de léteznek.

Őrizd meg magadban azokat az értékeket, melyekben hiszel.

Mert bármikor megtalálhatod azt a lányt, aki ezeket keresi majd.

2011. ápr. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:

Nekem pont tegnap szakadt meg véglegesen ilyenek miatt egy nagyon jó barátságom. Ő a felszínes dolgokat kereste, én szeretem az őszinte és igaz dolgokat. Az ember nem csak egy test, hanem vannak érzései. A lányok többsége azt látja, ha a pasinak bmw-je, mercije van. Én konkrétan erre azt tudom csak mondani, hogy majd nem a bmw-vel kell beszélgetnem, nem a bmw-vel kell ágyba bújnom.

Nem tudok tanácsot adni, próbáld keresni az őszinte emberek társaságát, akik hasonló gondolkodásúak. Kívánom, hogy találd meg az igazi boldogságot az életben! :)

2011. ápr. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
És az ilyen pasik merre járnak? :D
2011. ápr. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:

Kedvvs Kérdező

számítanak, fontosak az emberi értékek - sokaknál. Szerintem a többségnél. Csak ők csendesek- mert az is egy igen nagy érték.

Meg a média harsány-és devalvált műsorai nem ezt mondják -és sokan bedőlnek.

Találd meg azt a hűséges, csendes, szerény, keves lányt,

aki valahol elbújva, félénken ábrándozik már Rólad!

Aki keres, az talál. : )))

2011. ápr. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
kedves lányt
2011. ápr. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
Én hasonló vagyok, csak lányba. Igazából nem az embereket kell teljesen hibáztatni, mert ez tényleg a média hatása. De kétségbeejtő, mert ez jobb nem lesz csak rosszabb(szerintem)
2011. ápr. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nagyon jó látni,hogy ennyi jóindulatú és hasonló álláspontú ember van. Igazatok van amúgy teljesen,a nagy probléma csak az,hogy az élet igazságtalan. Engem pl. lelkileg teljesen kimerít a mindennapos helytállás az olyan emberek közt,akik becsukott szemmel,befogott füllel és sajnos bezárt szívvel és lélekkel élnek mellettem és erkölcstelenül olyan dolgokat tesznek,amelyeket nagyon nehéz elfogadni és látni. Ezek az emberek pedig minden bokorban találnak maguknak múló,kicsinyes,de mégis megadatott boldogságot,melyeket nem érdemelnének meg. Bár nincs jogom bíráskodni felettük,csak rossz,hogy míg én csak egy falatot akarnék a tortából,ők közben mégis önző mód lakmároznak belőle. Ám bizonyára nektek is lehetnek ezen téren tapasztalaitok,így nyilván megértitek. Sajnos kezd érvényesülni a statisztika és egyre több ember hódol az ösztönnek mint a szívnek. Nem akarom magam különlegesnek meg feljebbvalónak mutatni mellettük,hiszen nekem is vannak hibáim,szóval ne értsetek félre. Bár bizonyára értitek a dolgokat,amiket leírtam...
2011. ápr. 18. 21:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!