Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális érzés, hogy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális érzés, hogy az elején nem tetszett a srác, aztán ahogy megismertem, és megszerettem, már őt látom a világ legjobbképűbb pasijának?

Figyelt kérdés

Teljesen más, mint amit az esetemnek hittem, illetve nem is az, hogy más, csak van egy csomó külső tulajdonsága, amit kizáró oknak tartottam volna, ha pasit kéne választanom, de ahogy megismertem úgy megszerettem, hogy minden külső tulajdonságát imádom, jah és a belső tulajdonságait is úgy szeretem, ahogy vannak, nem változtatnék benne, rajta semmit.

Más is érzett így?

20/L


2011. ápr. 20. 20:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
igen
2011. ápr. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Helloittvagyok ***** válasza:
Igen,és ez nagyon jó érzés,de a szerelem mindig jó.:)
2011. ápr. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Igen :) Mindig így járok. Nem igen akadtam össze olyan férfivel,aki után első látásra hanyatt esek.
2011. ápr. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Pont ez a normális, és emiatt nem számít annyit a külső, mint amennyit egyesek összenyavalyognak.
2011. ápr. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Sajnos mi nem vagyunk együtt, lehet neki, én nem jelentek semmit, és attól tartok túlságosan szeretem, hihetetlen milyen nyugalom fog el a közelében, ha meglátom, szinte nem is érzem a kűlvilágot.

2011. ápr. 20. 21:02
 6/12 anonim ***** válasza:

Én is pont így jártam (: De a nem Brad Pitt srác vissza utasított =/ Pedig nem vagyok csúnya lány =( Ebből is látszik ő se a külsőből ítélt :D:D:D

21/L

2011. ápr. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

És te mit tettél, hogy visszautasított???

Mert én gondoltam elhívom valahová, de nincs bátorságom, amúgy meg nem tudom mit tegyek, azt mégsem akarom nyiltan a szemébe mondani, hogy odavagyok érte, mert ahogy ismerem nem tudna, hogy reagálni.

2011. ápr. 20. 21:15
 8/12 anonim ***** válasza:
Meg mondtam, hogy nekem Ő kell :D Ő meg közölte, hogy neki Én nem :S Még jópárszor probáltam elhivni ide-oda stb. A vége az lett, hogy nem áll velem szóba... Én hülye meg azóta is csak rá tudok gondolni. Én azt javaslom, hogy adj a srácnak jeleket stb hagyd, hogy ő kezdeményezzen. Sok pasinak csak a nehéz préda kell.
2011. ápr. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
velem mindig így van. nekem szinte sosem tetszik senki, csak ha már jobban megismertem. [persze ha valaki tényleg nagyon ronda, azon nem segít a kellemes személyiség, mert egyszerűen nem.]
2011. ápr. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Velem is ez történt. Összebarátkoztunk a fiúval, akiről én azt állítottam, hogy soha nem tudna nekem megtetszeni. Aztán beleszerettem a lelkébe.. és kívülről is gyönyörűvé vált a szememben. Amikor elmondtam neki az érzéseimet, ő azt mondta, csak barátként néz rám. Mégis érdekes a kettőnk kapcsolata..

A környezetem azt mondja, én más kategória vagyok, mint ő; sokkal jobbat érdemelnék. Szerintem nincs igazuk. :)

Csak az a baj, hogy nem bírok belőle kiszeretni..


18/L

2011. ápr. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!