Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elmondjam neki, vagy inkább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam neki, vagy inkább hagyjam? 18/L ő 27/F

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy elmondjam-e a srácnak, hogy már 2 éve szerelmes vagyok belé. Igazából kb 15 éve ismerjük egymást, de a korkülönbség miatt hülyén jött volna ki, ha hamarabb mondom el, meg gondoltam majd elmúlik, de nem tudom elfelejteni. Szerintem nem vagyok neki közömbös, de félek, hogy mit szólna. Kiröhögne, hogy mit akarok én tőle, vagy ez a 9 év nem olyan sok? Emiatt nem tudok kapcsolatot kialakítani sem, mert aki közeledne felém, azt reflexszerűen elutasítom, mert nem tudom őt kiverni a fejemből. Szóval ti mit tennétek a helyemben?
2011. ápr. 20. 20:48
 1/1 aty11 válasza:
beszélj vele és, ha nem megy akkor felejcsd el öt és jöhetnek a többiek
2011. ápr. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!