Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Voltál már úgy hogy együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltál már úgy hogy együtt vagy a pároddal x ideje és érezted már hogy már nem minden úgy van ahogy volt, úgy ellaposodott a kapcsolatotok?

Figyelt kérdés
Javult az érzésed és tovább együtt maradtatok vagy elváltatok egymástól?
2011. ápr. 21. 23:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én egy régebbi kapcsolatomban 3 év után éreztem.most van egy új(másfél év kihagyás után) és kezd laposodni, de őt nem engedem.Nem mondom hogy még mindig szerelmes vagyok, de szeretem , és tudom hogy nála jobb embert soha nem találnék.így most mindent megteszek, amit régebben nem.De ez párkapcsolatfüggő. Nálunk azért mert ő sokat dolgozik, én meg csak várom itthon kb.De ez a miénk.Nálatok mi a gond azt nézd meg, mert van amikor már én is feladnám a dolgot.
2011. ápr. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Átmenetileg viszonylag rövid időre volt így. Többet kellett beszélgetni, jobban ott lenni egymás gondolataiban, és helyreállt a kapcsolat. 15 éve vagyunk házasok.
2011. ápr. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Velem a volt barátom egy év után szakított, mert már nem szeretett...a kapcsolat vége előtti egy hónapban éreztem hogy már nem úgy érez irántam mint az elején, de már nem tudtam mit tenni. Sajnos sok kapcsolatnak ez a vége, de senki sem hibás emiatt szerintem, el kell fogadni és kész :(
2011. ápr. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Az én részemről kezd kihűlni, valamennyire szeretem még, jól elvagyunk egymás mellett,de pl az együtt léteket nem hiányolom,pedig nem volt vele gond sose.Van hogy zavar ha a közelemben van.De mindez csak részemről van így és ő kb egy 1-2 hónapja vette rajtam észre hogy megváltoztak a dolgok, nem akar engem elhagyni,velem képzeli el az életét.

24/N

2011. ápr. 21. 23:35
 5/11 A kérdező kommentje:
már lassan 5 éve vagyunk együtt
2011. ápr. 21. 23:35
 6/11 anonim ***** válasza:
nálam is ez volt, a végére már az is idegesített kb ha levegőt vett.Az meg, hogy nem a szex az első ami eszedbe jut ha melletted van sztem 5 év után érthető.szted mi lehet a baj?
2011. ápr. 21. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
szerintem?hát nem tudom, a fiatalságomra nem fogom, annak nincs köze hozzá lehet a köztünk lévő különbség most jön ki/14 év/
2011. ápr. 21. 23:52
 8/11 anonim ***** válasza:
Ez persze így természetes. Az emberek olyan szex-függők manapság. Annyi sok egyéb öröm is van az életben! És ha a többi dolgokkal feldobod a minőséget, a szex is kívánatosabb lesz. Lelkileg gazdagon, változatosan, sokoldalúan kell élni.
2011. ápr. 22. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
14 év.huh az kemény,hát lehet, hogy most jön ki,de ha nm most akkor szerintem később ki fog.Amúgy egész este ezen a kérdésen gondolkodtamXDD hogy miért is lehet, hogy igy elhidegülünk egymástól.Az a baj, hogy ahhoz, hogy lelkileg gazdagon éljunk, ahhoz kell jo vastag pénztárca is, meg szabadidő, meg kedv.Nálunk összehozni egy közös programot szinte lehetetlen.És ő mit szól ehhez amúgy?van valami megoldási javaslata?
2011. ápr. 22. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

hát persze van más a szexen kívül is, ezt csak úgy írtam.

A vastag pénztárca az tök igaz.Dolgozok én is ő is, de annyira elég hogy éljünk, néha egy egy buli, de én azt is külön szeressem.Ő mit szól hozzá? szeretné ha megváltoznának az érzéseim iránta és tovább maradnék vele együtt, ha nem hagynám el.

2011. ápr. 22. 13:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!