Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha valaki továbbra is találkoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki továbbra is találkozgat a volt barátjával/barátnőjével (noha már van új szerelmük, legalább az egyiknek), előbb-utóbb tényleg összefekszenek?

Figyelt kérdés
Meséld el a saját sztoridat, ha van!
2011. ápr. 24. 17:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Én az exemmel évek óta rendszeresen találkozom. Nem feküdtünk le. Fel sem merült. Mindkettőnknek hol van, hol nincs kapcsolata.
2011. ápr. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Attól függ,... én személy szerint, akivel egyszer szakítottam, soha többé nem jövök össze, se egy alkalomra (nem szeretem az alkalmi kapcsolatokat, nem vezetnek semmi jóra, soha nem fogok alkalmi kapcsolatba belemenni, többre tartom magam annál...) se többre. Akivel egyszer tönkrement, másodszor is tönkre fog menni. Én a volt pasimmal csendben váltam el, szoktunk találkozni, de én már nem nézek rá úgy, mint régen. Persze vannak olyanok, akik fűvel fával lefekszenek, így az exükkel is.

Attól függ milyen az ember, ha komolyan lezárták a kapcsolatukat és nem egy lotyó az illető akkor nem fekszik le olyannal, aki nem a párja.

Szerintem...

2011. ápr. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

17:25....


bárcsak több lány gondolkodna így...

2011. ápr. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Csak azért, mert valaki találkozgat az exével, még nem. Viszont van két lehetőség: Csak addig kellesz még visszahódítja, vagy mindenkivel összefexik, így vele is.
2011. ápr. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha már van új kapcsolatom, akkor nem fekszem le az exemmel. Ha lefekszem vele, akkor az csak szex, semmi több. (Nem is igazán jó.)
2011. ápr. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"nem fekszem le az exemmel." - Van akinél megáll itt...

"Ha lefekszem vele" - Na ez például a mindenkivel összefekszik kategória, egy szép önismereti válsággal fűszerezve.

"akkor az csak szex, semmi több." - A válasz végében pedig elismeri hogy helytelen, és megpróbálja kimagyarázni. Az ilyet már gerinctelennek hívjuk.

"(Nem is igazán jó.)" - Még sajnáltatja is magát, hogy elterelje a figyelmet a nyilvánvalóról.


Köszönjük a demonstrációt!

2011. ápr. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha mindkét fél tudja, hogy csak szex, akkor mi abban a gerinctelenség?
2011. ápr. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!