Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Néha ti is csak kényszerböl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Néha ti is csak kényszerböl szexeltek a férjetekkel?

Figyelt kérdés

RÖHÖGNI FOGTOK felhoztam a témát neki hogy vannak akik nem szeretnek szexelni és mi lenne ha mi se sexelnénk erre ő


ugy ertelmezte hogy elkezdett simizni és sex lett belöle hát bele kellett mennem.

és utána mondta hogy nekünk milyen jo hogy mi nem vagyunk olyanok mert mi szeretjük a sexet.


2011. ápr. 26. 09:49
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
70%
Soha nem szexeltem kényszerből Vele.Pedig 7 napból 4x, 5x van szex, mindez 17 év házasság után.Egyszerűen szeretjük egymást, és ezen oknál fogva megőrülünk egymásért a mai napig.
2011. ápr. 26. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
67%
Hát most nem tudom, hogy sírjak vagy röhögjek. Hülye vagy. Kényszer szex? Jézusom...
2011. ápr. 26. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
18%
Sex? Azmiaz?
2011. ápr. 26. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
70%
bevallom, nem élvezem a szexet, mégis minden nap együtt vagyok vele, mert tudom, h ő élvezi, szereti...szóval igen a kérdésedre a válaszom, azzal a különbséggel, h ő (még?) nem a férjem.
2011. ápr. 26. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
84%
pedig van ilyen. ha bántalmazó kapcsolatban élnél tudnád.
2011. ápr. 26. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
87%

25 éve vagyok házas, 30 éve élek nemi életet.

Ilyen még nem történt. Sajnálnám,ha hagynám megtörténni

2011. ápr. 26. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
90%
Nálunk nincs is szex pedig "csak"10 éve vagyunk együtt.2-3-4havonta 1!!!Már az is nagy szó!:(
2011. ápr. 26. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
79%
Én ugyan csak 20 éves vagyok, de volt egy elég hosszú (3 éves kapcsolatom). Már másfél év után ki kellett volna lépnem, de csak halasztgattam, és ha szakítottam, mindig visszakönyörögte magát. Na ezt a srácot a szeretet hiányából adódóan nem kívántam, így másfél év után csak kényszerből szexeltem vele, ha épp nem tudtam kibújni a dolog alól. Sajnálom, hogy hagytam.
2011. ápr. 26. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
90%

Kényszerből sosem, mert nem kényszerít rá, ha nem akarom. Képes 1 órán keresztül duruzsolni meg molesztálni, de a szó szoros értelmében olyan még nem volt, hogy kényszerből szeretkeztünk. Olyan volt, hogy ha csak rajtam múlt volna, akkor inkább kihagyom, de mivel kettőn áll a vásár, és fel tudta kelteni az érdeklődésem, ezért mégis megtörtént. Olyan is volt, talán egyszer, hogy én akartam és ő nem, de nagyon ritkán van, 10 évente egyszer, ha épp lázas, ágyhoz kötött beteg, akkor esetleg nincs hozzá kedve. Egyébként nem tudok olyan időpontot és helyszínt találni (ahol kettesben vagyunk, nyugodtan), ahol ne menne bele azonnal, örömmel a játékba :) Nekem már van olyan időszakom, van amikor heti 4-5 kell, van amikor elég lenne 1 is, de tudom, hogy neki többre van szüksége, és végső soron én is élvezem. Heti 2-3 az átlag egyébként, inkább több, mint kevesebb.


Tehát a szó legszorosabb értelmében kényszerből sosem feküdtem le vele, mivel megérti, ha épp nem érzem jól magam, vagy fáj valamim, vagy hasonlók. Ha semmi ilyen bajom nincs, egyszerűen csak nem szeretném, akkor próbálkozik, és rendszerint sikerrel, bár nem mindig.

2011. ápr. 26. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:

néha nem annyira van kedvem, de ha látom, hogy jól esne neki, akkor benne vagyok a dologban.

egyébként heti 2-3x szoktunk szeretkezni, néha többször is. hangulatfüggő.

ha nagyon nincs kedvem, akkor visszautasítom.

2011. ápr. 26. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!