Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek szerinetek beszélje...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek szerinetek beszéljen vele vagy ne tanácstalan vagyok?!

Figyelt kérdés
Szóval van egy barátnőm ő elmondta hogy szerelmes egy fiúba(már 1 szer jártak kb 1 hónapja szakítottak) és mondta hogy csütörtökön elmondja a fiúnak hogy ő még mindig szereti de az az egy bökkenő hogy ma beszéltem azzal a fiúval és ő azt mondta hogy szerelmes belém szerintetek mit mondjak a bnőmnek? Azt hogy mondja el a fiúnak hogy szerelmes belé és úgymond járassa le magát és ne szóljak amikor tudom mi fog történni? vagy szolojak neki hogy ne mond el neki mert ő úgysem... szóval elég bonyolult de nagyon tanácstalan vagyok és... légyszi segítsetek :'( és ha elis mondom a bnőmnek hogy ne beszéljen a fiúval akkor mit mondjak neki hogy mért ne? :/
2011. ápr. 26. 22:08
 1/6 anonim ***** válasza:

Kényes helyzet.

Sztem ne mondj semmit,inkább a fiú mondja meg,h tetszel neki.Ha a lány igaz barátnő,akkor nem fog hibáztatni emiatt,ami van.

2011. ápr. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Azt semmiképp ne hagyd, hogy beégesse magát! Mellesleg te érzelmileg hogy állsz a fiúval?
2011. ápr. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
hát igen ez elég furcsa mert mi nagyon jól elvagyuk sőt én nagyon is kedvelem de nekem nincs most energiám egy kapcsolathoz mert eddig mindig pofáraestem és már félek és nem bírnám megteni azt a barátnőmmel hogy elkezdek járni a fiúval. és a barátság szerintem fontosabb mint egy fiú . :)
2011. ápr. 26. 22:25
 4/6 anonim ***** válasza:

Tényleg kényes helyzet, de én biztos elmondanám a barátnőmnek és nem hagynám, hogy kínos helyzetbe kerüljön.

Hidd el, sokkal jobb lesz tőled hallania, mint a fiútól, ráadásul egyből ott leszel, hogy kisírhassa magát.

De fordított esetben neked is jobban esne, ha tőle tudnád meg, mintha szerelmet vallanál és kikosaraznának, nem?

Emellett ha később megtudja, hogy te tudtad, még meg is haragudhat rád (szerintem jogosan),hogy hagytad őt így lejáratni magát.

L/24

2011. ápr. 27. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezzel nem járatja le magát! Elmondhatod, de ezért semmiképp se tartsa magában az érzéseit, még lehet, hogy a fiú meggondolja magát! Amúgy pedig nyugodtan járj vele, a barátnőddel nem miattad szakított!
2011. ápr. 27. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi az már a bnőm dolga hogy elmondja-e neki vagy nem ha elakarja mondani akkor mondja de azért elmondom hogy mire számítson és én lennék a legboldogabb ha a fiú mégis meggondolná magát :)
2011. ápr. 27. 13:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!