Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lepjem meg a volt barátnőmet, ha vissza akarom szerezni?

Figyelt kérdés
Sikeresen eljuttattam neki 2 napja egy levelet, amiben a szakítás pillanatait írtam le és az összes érzésemet. utána felhívott, és megköszönte, és nem tudott mit hozzászólni. azóta párszor felhívott, és ma találkozni is fogunk, hogy a nála hagyott cuccaimat visszaadja. Mit csináljak ha találkozunk, hogy még előrébb jussak abban, hogy visszaszerezhessem?
2011. máj. 1. 11:03
 1/6 napietus ***** válasza:
ha vissza akar fogadni, azt észre fogod venni. ha nem, akkor nem érdemes teperned. legyél vele kedves, udvarias, de ne lássa 100 méterről ellenszélben Rajtad, hogy mindenáron vissza akarod szerezni. majd látod a reakcióit, aszerint cselekedj. ne hozd abba a kellemetlen helyzetbe se őt, se magadat, hogy újra kelljen élnie az egész szakítást (amin, ha komolyan gondolja, akkor örül, hogy túl van, ha meg nem, akkor az úgyis kiderül:))
2011. máj. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha részéről vége a szerelemnek, sokat nem tudsz tenni. Inkább semmit. Jobb, ha barátok maradtok, mint ha próbálod magadat ráerőltetni, és durvább reakciókra készteted.

Sajnálom.

2011. máj. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
öhm szinte biztos vagyok benne hogy még szeret, és azon gondolkozok, hogy miként tegyek neki olyan benyomást, mint aminek akkor látott, amikor belémszeretett. de ha viszont jól veszem ki a szavaitokat, tulajdonképpen újra "csajozni" kell. semmi múltba tekintés, meg siránkozás vagy vallomás. Jól értem ugye?
2011. máj. 1. 11:49
 4/6 anonim válasza:
ismerős helyzet...az a baj,hogy minden ember másképp reagál a próbálkozásokra. legyél vele kedves,semmiképp sem rámenős,ne ess neki..
2011. máj. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 napietus ***** válasza:
"emmi múltba tekintés, meg siránkozás vagy vallomás" hát ha valamit kerülj, akkor ezt mindenképpen!gondolom nem egy siránkozós kislányba szeretett bele, hanem egy fiúba, akit férfiasnak és vonzónak talált. tehát, ahogy mondod. viselkedj úgy, mintha először találkoznátok. ez semmin nem fog változtatni, ha komoly oka volt a szakításra, de ha meggondolta magát, akkor esélyt ad neki arra, hogy folytathassátok anélkül, hogy meg kellene hazudtolnia önmagát.
2011. máj. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Akkor talán már érzem, hogy hogy lesz. Mivel az első találkozásunk kettesben nagyon jól zajlott, nem hinném hogy most is rosszul menne a dolog :).
2011. máj. 1. 14:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!