Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem merem hazavinni a csajom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem merem hazavinni a csajom mert félek h mit szólnának a szüleim, hogy kerüljem a témát barátnőmmel?

Figyelt kérdés
23/F vagyok, van egy csajom már 6 hónapja mindjárt és ő már azt akarja hogy bemutassuk egymást a szüleinknek hogy tudjunk egymásnál lenni, de ő még csak 16 lesz és hát elég gáz lenne azért otthon :/ mit csináljak szerintetek? ő már 'bevallott' otthon csak nem merek menni hozzájuk se mert nemtom kérdezgetnének hogy hova járok meg dolgozok e meg mittudomén :/ meg errefelé mindenki ismer mindenkit mert kis falu de senki nem tud rólunk mert gáz lenne eléggé
2011. máj. 1. 14:44
1 2 3
 1/21 Kingaa1 ***** válasza:
51%
hát ha igazán szereted, beviszed... én is ezekre számitottam, de nem volt semmi. És ha figyelembe veszed a faludat, akkor te nem is szereted igazán. Mi az hogy más előtt gáz lenne? Ugyanmár én 16voltam mikor a páromat megismertem és a párom 23 na és akkor?? szarunk rá mit mond mert szeretjük egymást!
2011. máj. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
ne kerüld a témát
2011. máj. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
de kerülni akarom, mert szeretem meg jó vele csak kicsit gáz nekem ez azért
2011. máj. 1. 14:52
 4/21 anonim ***** válasza:
51%
Ne gyerekeskedj. Ha szereted, bemutatod. Számít, hogy mit szólnak?
2011. máj. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Szégyelld magad. Ha szereted, vállalod.


Én gáznak tartanám, ha 23 évesen 16 éves barátnőm lenne, de én _nem is kezdek ilyen kapcsolatba_ pont emiatt.

2011. máj. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
56%
Nincs nagy különbség mert 23 éves létedre úgy gondolkodsz mint egy buta tini kisgyerek, már bocsánat. Mi az hogy gáz? A barátnődről van szó. Szégyelled a barátnőd mások előtt, a szüleid előtt, akkor inkább keress másikat mert a gond veled van, és ne kínozd szerencsétlent. Te nem szereted őt, mert akkor nem érdekelne mások mit szólnak, mit gondolnak, hanem büszke lennél rá.
2011. máj. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Ebből a hosszú felvezetésből ezt lehet leszűrni:

"Gáz a barátnőm, nem akarom bemutatni a szüleimnek."


Ha szégyelled hogy ilyen fiatal b.nőd van miért kezdtél ki vele. Ha már a tied lett, vállald fel. Mindenki előtt. Szülők előtt meg pláne.

Ha még évekig veled marad, évekig bujtatod? -.-

Gyerekes felfogás.

2011. máj. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Kicsit ellentmondásos,amit írsz.Azt mondod szereted,de ugyanakkor szégyelled,nem vállalod fel,és még őszinte sem vagy vele.Arról nem beszélve,hogy a szerelmemet nem "a csajom"-nak titulálom.
2011. máj. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
hülye vagy ember,ezzel nem becsülöd meg a nődet:(
2011. máj. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
ha nem szeretném nem is lennék vele...
2011. máj. 1. 15:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!