Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Zaklat az EX-barátnő. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zaklat az EX-barátnő. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

A páromnak volt egy 4 évvel ez előtti kapcsolata. Nem tartott sokáig (max 1-2 hónapig). A lánynak azóta volt már kapcsolata, és volt is már szerelmes, de jelenleg csapong pasitól pasiig.


A párommal 1 éve vagyunk együtt, lassan már 8 hónapja együtt is lakunk. Szeret, imád, én is őt.

Ez a lány mégis először MSNen kereste fel. Nekem már akkor gyanús volt, párom nem hitte el hogy lenne valami hátsó szándéka.


Aztán írt a páromnak egy sms-t amiben bevallja hogy másra sem tud gondolni csak rá stb stb. A párom ezt 4 hónapig nem mutatta meg, nem akart belőle balhét. És állítása szerint nem értette miért ír neki a lány amikor már 2 éve nem is beszéltek egy mondatot sem.


Aztán a napokban felvette facebookon a lány. Éppen mondtam a páromnak hogy na kíváncsi leszek mikor ír rá, amikor a lány már írt is. Meghívta őt egy buliba, és aztán hozzátette hogy engem is meghív.


Az sms után is már tudtam hogy akar valamit. Egyértelmű volt. Aztán most véletlen csak a páromnak ír személyesen meghívót, senki másnak nem szólt eddig még. Ismerem a fajtáját, szépen lassan próbálkozik be. Témákat keres amivel "okkal" beszélhet a pasimmal.

Ezt leszámítva k.vaként van számon tartva a környéken mert mindenkinek szétteszi a lábát és folyton részeg.


Ti mit tennétek a helyemben? Beszélnétek a lánnyal vagy ez a férfi dolga lenne lerendezni?


2011. máj. 3. 11:26
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem bízd ezt a párodra..22/F
2011. máj. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen nem kell lereagálni az üzeneteit és meghívásait. Felesleges belemenni a vitába, mert értelmetlen.
2011. máj. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Első kettőre nem reagáltunk. Viszont az utolsó meghívásra írt a párom, hogy átbeszéli velem a bulit és meglátjuk megyünk-e.


Az ilyen nem ért a szép szóból szerintem. Nagy marhaság lenne ha írnék neki egy levelet hogy tudom mire megy ki a játéka. Vagy ezzel nyeregben érezné magát?

2011. máj. 3. 11:36
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Csak adnád alá a lovat.Előbb-utóbb át fog lépni a csaj egy olyan határt,amire párod is azt mondja,hogy eddig és ne tovább.Inkább a pároddal beszéld meg,hogy,ha egy mód van rá,akkor koptassa le,kerülje el.22/F
2011. máj. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 napietus ***** válasza:
100%
Te ne foglalkozz vele semmiképpen. mondd meg a párodnak, hogy azzal barátkozik, akivel akar, de Te megválogatod a társaságodta, és nem szeretnél ezzel a nővel együtt szórakozni, pláne nem nyilvánosan mutatkozni vele. szerintem ebből érteni fog :)
2011. máj. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
az lenne a csajnak a legszarabb ha leszarnátok a legnagyobb ívbe, akármit ír, ha szitkozódik, ne reagáljatok rá semmit.
2011. máj. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

ha számít egy 17 éves véleménye akkor elmondanám:)

nekem is van barátnőm,igaz aztóa nem probálkozott be senki és remélem nem is fog.nekem erre két taktikám van.

1.nem foglalkozok vele

2.nagyon paraszt vagyok

a második azért jó szerintem emrt utána eszébe nem jutna senkinek ujból próbálkozni

örülök ha segíthettem

2011. máj. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Vacilálok én is a két dolog között. Nem tudom melyik lenne a jó döntés, hagyni a francba a csajt vagy kiosztani.

Én úgy gondolom hogy csírájában kéne elfojtani a dolgot. De benne van a pakliban hogy ezzel adom alá a lovat. Nem tudom mi lenne a jó megoldás :S

2011. máj. 3. 12:11
 9/19 napietus ***** válasza:
BIZTOS , hogy ezzel csak adnád alá a lovat! jót röhögne rajtad magáan, hogy hoyg ki tudott akasztani. ne hozd magad ilyen helyzetbe!
2011. máj. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Talán igazad van :S De akkor várjunk ölbetett kézzel?
2011. máj. 3. 12:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!