Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez jó ötlet a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez jó ötlet a "próbaidő" a kapcsolat elején?

Figyelt kérdés
van egy fiú akivel összejönnénk.. de bizonytalan vagyok mert fiatalabb nálam másfél évvel. én 19 leszek, ő 17 éves.. szóval hogy összejövünk.. úgy mond nem hivatalosan..(hogy nem írogatjuk ki facebookkra meg sehova, hogy kapcsolatban vagyunk.. meg ilyenek:D) szóval próbaidőre.. 2 vagy 3 hét és ha jól érezzük magunkat akkor együtt maradunk ha nem akkor nem..
2011. máj. 5. 14:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
És ha rossz lesz akkor letöltendő?
2011. máj. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem felesleges. Vagy vállaljátok egymást a kezdetektől, vagy el se kezdjétek. Fél szerelem nem létezik.
2011. máj. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szóval tetszik,de mégis mit szólna a baráti köröd hozzá ez izgat jobban.Szerintem el se kezdd,mielőtt még nagyobb fájdalmat okozol neki.22/F
2011. máj. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mostmár onnantól számít egy kapcsolat ha kiírjuk facebookra? Egyébként csak azért akarsz ilyen "próbaidőt" mert másfél évvel idsebb vagy? nem értem tényleg lehet ehez már túl öreg vagyok
2011. máj. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

én is ezt csináltam.

mondjuk nem a korkülönbség miatt, hanem mert nem voltam benne biztos, hogy készen állok egy új kapcsolatra (előtte nem sokkal b*sztak át, meg.. zűrös dolgok voltak akkor)

1 hónapig 'nem hivatalosan'(ahogy te mondtad) jártunk, aztán beleszerettem és 'hivatalos' lett :D több mint fél éve vagyunk együtt

2011. máj. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Mindenki azt csinálja, hogy ha néhány hét (vagy akármennyi idő) után nem működik a kapcsolata, akkor szétmennek. De ezt előre kikötni, meg titkolózni a barátok előtt?

Miért van olyan érzésem, hogy egyáltalán nem is szereted a fiút, csak kéne valaki, hogy járjatok, meg ki lehessen írni, hogy van pasid?

2011. máj. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

.... és mi lenne, ha... ilyen bonyolítás helyett csak ismerkednétek még pár hétig teljesen kötetlenül, elkötelezettség nélkül, aztán ha jól érzitek magatokat együtt, erősödik köztetek a vonzalom, elkezd kialakulni a szerelem, na, akkor összejönnétek?

Lehet, hogy én vagyok a maradi, de nekem ez valahogy értelmesebb megoldásnak tűnik, mint a próbaidős kapcsolat.

2011. máj. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
én nem mondtam olyat, hogy szerelmes vagyok.de kedvelem! és amúgy nem titkolnánk el h együtt vagyunk.
2011. máj. 5. 14:48
 9/11 anonim ***** válasza:

Szerintem jo. Nem csak fekete es feher letezik. Szurke is van temerdek arnyalattal.


Nem kell egybol hazasodni es nem kell egybol vele jarni, ha nem akarsz.


En jo otletnek tartom. Ismerkedjetek, aztan ha ugy hozza az elet tovabbmentek egyutt vagy kulon...

2011. máj. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem egy biztos 19 éves létedre kb 15 éves agyi szintjén vagy, úgyhogy ne aggódj összeilletek a 17 éves fiúval. De jót nevettem a kérdésen tényleg, próbaidő, úristen...... Más körökben ez úgy megy, hogy szimpatikus valaki addig randizok vele, és onnantól hogy már többet is érzünk összejövünk, kapcsolatban vagyunk, ha meg nem működik szakítunk.
2011. máj. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!