Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az valós teny h autoval konnyebb csajozni? Akinek autoja van elonyben van a lanyoknal?

Figyelt kérdés
2011. máj. 5. 15:11
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Autó? Semmiképp! A yacht..na az már menő! :)
2011. máj. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Autó,motor..Ezeknek mindegy,csak tűnj ki a tömegből.Engem vagy az autóból néznek ki a lányok,vagy úgy bámulnak,hogy majdnem leesek a motorról.Amikor meg gyalog megyek,elmennek mellettem,na jó van amikor megnéznek.Tök átlagos vagyok,az autó nem az enyém,hanem anyámé,a motor(robogó) viszont az enyém.Csak a tapasztalatomat írtam le.22/F
2011. máj. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
66%
Nálam nem mérvadó a kocsi,ha van neki vagy a szüleinek,akkor legfeljebb örülök ,h el tudunk ugrani valahová(amit amúgy busszal is megteszünk ugyanúgy),de csak azért nem kellene egy pasi,mert van kocsija.Sz*rok én rá,nekem a pasi a fontos nem a kocsi:)
2011. máj. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

Akkor most írok egy komoly választ is:

Először is..hány éves vagy? Csak mert a tizenéves korosztálynak valószínűleg tényleg az számít,mid van. Várj még pár évet..és megtalálod azt,akit még nem "kocsikáztattak" agyon!

2011. máj. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
23 éves vagyok. van autom. de nem akarok olyan not aki az autom miatt van velem. az elozo baratnomnek(20) az volt a baja h nem nagyon jartunk helyekre kocsi hianyaban.
2011. máj. 5. 15:25
 6/22 anonim ***** válasza:
A huszonéves lányoknál előny. Nem egyszer hallottam, hogy a kocsis pasik előnyben vannak, mert nem szeret gyalogolni az adott hölgy.
2011. máj. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Nem csak kocsival lehet eljutni bárhová. (ott van még a busz,vonat,repülő,és a már említett yacht:))

Ha valaki szeret,akkor minden egyes veled töltött percet élvezni fog,akár kocsiban töltitek,akár nem.

2011. máj. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Én is írok egy komoly választ.Na de a vonat,séta,busz fárasztó nekik.Busszal,vonattal menni moziba?Kirándulni vonattal,majd még onnan sétálni is kell?Na ne már!Számít a huszonéveseknek is a kocsi,nem csak a tizenéveseknek.22/F
2011. máj. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Persze,h számít,de nem feltétlenül mérvadó.Biztos van olyan lány,aki nem hagy el,mert nincs kocsid.:)
2011. máj. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
A motor jobb (persze nem robogó, mert az ratyi is meg nem is motor).
2011. máj. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!