Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen esküvöt képzeltek el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen esküvöt képzeltek el magatoknak?

Figyelt kérdés

én például egy szinte lehetetlent sajnos :(

limuzinnal ,aranykoronával , és egy olyan nagy diszes szép aranynyaklánccal ...és kb olyan jellegüre mindt a romalakodalmak :)

ti hogy vagytok ezzel,

irjátok oda hogy fiu lány és kor


2009. márc. 9. 17:05
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
ja és persze fehér álomszép hatalmas ruha
2009. márc. 9. 17:06
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Mi ketten, anyakönyvvezető tanúk, szülők, zavarjuk le gyorsan fél óra alatt, aztán irány a lappföldi nászút:))onnan pedig a portugál óceánpart. Nyáron sort is kerítünk rá:)

28/L

2009. márc. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
én nem tudom én nagy felhajtást szeretnék:)
2009. márc. 9. 17:14
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Szűk családi kör kb:25 fő, menyasszonyon óarany ruha (enyémen lila volt), anyakönyvvezető,semmi templom, utána minden vendég játszós ruhába ki a kertbe grillezni. Ne a pénzről szóljon és olyan 128. unokatesókról akiket "illik" meghívni. Lényeg a jó hangulat és a családi légkör. Nekem nehezemre esett volna vadidegeneknek jópofizni azon a napon, amikor nekem kell jól érezni megem és amire úgy kéne emlékezzek: LEGSZEBB!!


Nekem a ruha színétől eltekintve minden ilyen volt és nem bánom cseppet sem. Ja és pénteken volt, mert bárkié lehet szombaton. 29 F

2009. márc. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
57%
Ilyenkor le esik a vércukrom, szédülni kezdek és csak arra tudok gondolni hogy, miért kell egyáltalán esküvő? De ha egyszer ilyenre adnám a fejem azis csak a nŐ miatt lenne de akkor is max ő meg én plusz tanúk és azt a pénzt amit a kajára meg a felhajtásra kellene fordítani inkább odaadnám valami alapítványnak vagy egy pár hetes nászút.
2009. márc. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Az esküvő maga egy jó dolog, a házasság csak egy szerződés sajnos. Ha esküvőről van szó, nagy tömeget akarok, hatalmas bulit, valami szállodában, ahol bármikor félrevonulhatok szexelni, régen ki akartam próbálni az ilyet amúgy is :)
2009. márc. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Vagy szolidat a kertben, szűk család és barátokkal, kis kaja, kis pia, kis zene.

Vagy Hawaii-on banánszoknyában mezítláb a homokban az tengerparton.


25/F

2009. márc. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A grillparty-s otlet tetszik. En szeretnek menyasszonyi ruhat ( nem habcsokosat,meg semmi limuzin, meg ilyenek es semmi konty!!!), meg keszulodest, de utana szeretnek egy szabadteri( mondjuk egy etterem kerthelysegeben )vacsit, meg tancot. Es semmi elcsepelt csereptorest,meg soprogetest,...
2009. márc. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy kastélyban szeretném. Én mindig erről álmodoztam, hintóval begördülnénk a kertjébe, ott fogadnának a vendégek. Gyönyörűszép ruhám lenne,és a barátommal boldogok lennénk. És ott lennének azok,akik fontosak,hogy az örömünkben osztozzanak. Másnap irány a Maldív-szigetek, vagy Tahiti. Bízom benne,hogy valóra válik:)
2009. márc. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Mindegy, hogy milyen lesz, csak nagyon nagyon boldog legyek (:

Egyetlen kikötésem a fehér menyasszonyi ruha. De nem ilyen abroncsos, masnis, habos, gyöngyös. Csak valami egyszerű.

És szűk baráti kör ill. rokonok.

Ne az esküvőn legyen a hangsúly, hanem a nászúton (:

2009. márc. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!