Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, hogy valaki sosem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy valaki sosem beszél róla, hogy van valakije, mi lehet ennek az oka?

Figyelt kérdés

Úgy értem meg sem említi, hogy pl. az én barátnőm/barátom ilyen, olyan, ezt csinálja, szereti, stb stb. Mert normális esetben azért mindenki emlegeti, ha van egy párkapcsolata.

Szerintetek mikor fordul ez elő?


2011. máj. 6. 17:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem , hogy egyáltalán miért kéne ezzel hencegni mindenhol mindenki előtt!!??


Van egy barátnőm ..és??? Miért kéne h ennyit annyit meséljek róla mindenhol??


Ő az én barátnőm jó vele lenni szeretem ennyi minek ezzel kapcsolatban beszélni vagy szóvá hozni ha nem ez a téma?


Maximum akkor hozom fel h "az én barátnőm is ilyen vagy ő így csinálja" ha erről beszélnek vagy kérdeznek, vagy ha pont a csajok a téma.


Amugy én sem szoktam róla beszélni...26/f

2011. máj. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, de ha egy társaságba beszélgetünk, mindenki emlegeti egy idő után, mesél róla, hogy ide-oda mennek, ezt azt csinálják, sztem ez így is a normális, én is mesélek a kapcsolatomról, nem értem, ha valaki nem mesél róla, mi lehet az oka?:O
2011. máj. 6. 18:08
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát szerintem kicsit furcsa ha sosem beszél róla egy szót sem.Azt gondolnám,hogy azért nem, mert nem olyan fontos neki az illető és nem is akarja,hogy tudják,hogy kapcsolata van. És nem zárkózna el attól sem,ha valaki próbálkozna nála. És esetleg csak azért van a párjával, mert éppen nincs jobb.
2011. máj. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is azért mert nem olyan fontos neki
2011. máj. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha valakit már régebb óta ismersz, és többször beszélgettél vele, akkor fura, hogy nem említi. Egy beszélgetésben ha nem tesz róla említést, abban nincs semmi, lehet hogy csak nem olyan témáról van szó...
2011. máj. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!