Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » PaSik! Ti is megfordultok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

PaSik! Ti is megfordultok egy csinos lany utan, ha baratnotok van, akit szerettek? Csajok! Titeket zavarna, ha a pasitok a csajok utan megfordulna? Kort es nem-et kerek.

Figyelt kérdés
2011. máj. 9. 16:03
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:
34%

Húha na ezen kb végig rágtam magam.

A nagyon hosszú kommentelőhöz intézném szavaim. Illetve ki jelenteném, hogy nem ellenséges akarok lenni. csupán kérdezek.:) Kicsit durva nekem ez a "minden pillanatot együtt töltünk, és nem beszélek soha többet a barátaimmal mert nagy betűsen szerelmes vagyok. Nincs olyan barátod akit a párod nem kedvel? Ha lenne, és azt mondaná, hogy nem szereti őt sutba dobnál egy több éves mély barátságot? Nem kapcsolatfüggés ez egy kicsit? Mondjuk nem mondom ha ez téged ki elégít és boldog vagy tőle akkor oké, de nem hiszem hogy jogot formálhatsz arra, hogy ki jelentsd _ez, és csak is ez_ az igaz szerelem. Igazából szerintem senki nem mondhat ilyet.


Az eredeti kérdésre válaszolva:

Művészeti pályán tanulok jelenleg. Sokszor rajzolok fedetlen testeket, sőt ami azt illeti nagyon érdekel az emberi test látványa és ábrázolása. Nagyon tudok örülni, mikor egy igazán szép vagy kellemes külsejű embert látok. És igen ilyenkor megnézem, persze nem kocsányon lógó szemekkel, hogy kellemetlen legyen a "bámultnak". Nem egyszer a párom figyelmét én hívom fel egy vonzóbb hölgyre. Kapcsolatunk elején, ő is kitalálta, hogy bizony nem néz más nőre, mert, hogy fúj. Én viszont nem érzem magam luxus autónak attól, hogy kisajátítok valakit magamnak és megszabom neki a légvétele irányát is. Használja csak a szemét nézzen meg minden szépet, ahogy egy szép szobrot úgy egy szép nőt is. Tudom, hogy nem fog elpártolni tőlem, hiszen szerelmes illetve ha mégis, nagyon fog fájni de akkor ennyi volt. Persze, mindent lehet gusztustalanul, meg korrekt módon is csinálni.


19/l 1,5 éves kapcsolatban.

2011. máj. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 anonim ***** válasza:
100%

Nem a hosszú kommentelő vagyok de elmondanám a véleményem.

Szerintem egyáltalán nem kapcsolatfüggőség. Teljesen természetes, hogy minden idejét azzal akarja tölteni akit szeret. A barátok nem annyira fontosak, mint a szerelem. Később nem a (nem létező) barátaimmal akarok élni hanem a szerelmemmel.


Az meg, hogy ki mit néz meg, ki hogyan fogja fel ha más nő jobban tetszik a párjának az meg nézőpont kérdése.

(Én nem lennék olyannal aki azzal alázna meg, hogy más Nő jobban tetszik neki.) Megcsalás is fejben kezdődik.

2011. máj. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 anonim ***** válasza:
34%

Merőben más látás mód, alapján élünk.

Szerintem nincs olyan, hogy a szerelem fontosabb mint a barátok, de fordítva sem. Illetve olyan sem, hogy csak és kizárólag egy darab emberel kielégüljenek a szociális szükségletek. Azt sem tudom elképzelni, hogy valakiket se szó se beszéd ott hagyjak több éves barátság után, mikor támogattuk segítettük egymást, csak mert szerelmes lettem.


"Jobban tetszik neki, mint én" Nem tudom szerintem a szerelem, a párkapcsolat nem ebből áll. Szerintem több annál, mint hogy az, hogy megnéz valaki mást a partnerem a megcsalás ír magja legyen. Ha így lenne azt hiszem, több nővel és férfival kufircoltunk volna mind ketten ,mint égen a csillag. És még sem. De igazából csak ismétlem az előttem szólókat.

Mind máshogy állunk ehhez, és nem hiszem, hogy bármelyik néző pont vallásától felsőbb rendű szerelemben élnénk.

2011. máj. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 anonim ***** válasza:
9%

20:11... Örülök, hogy Te látod a dolgok valódi értékét.

Nos... Barátok? :D Hát... Ha Valaki nem a Párját tekinti a legjobb barátjának, és szüksége van még mellette mások kiegészítő jelenlétére... Én azon a kapcsolaton gondolkoznék el. Tudod, a Párod az egyetlen olyan ember, aki BÁRMILYEN HELYZETBEN MELLETTED ÁLL, ANÉLKÜL, HOGY VISZONZÁST VÁRNA CSERÉBE! Hiszen elméletileg EGYEK vagyunk a Párunkkal ( jobb párkapcsolatokban ), és Neki tényleg az a jó, ami a másiknak... Ő valóban szenved, ha mi szenvedünk. Egy barát nem! Vele nem válik maximálisan eggyé a lelked, a tested... Neki, ha választania kellene a "Neki hatalmas előnye származik valamiből, a Te károd által", vagy "Neked legyen jó úgy, hogy közben Neki rossz" opciók közül, hidd el nem gondolkozna rajta. Na jó, elgondolkozna, talán. De az igaz Szerelmed gondolkodás nélkül a második verziót választaná. A Párom megmentette az életemet úgy, hogy közben a sajátját tette kockára. Gondolkozz. Ezt megtenné bármelyik barátod is Érted?

Kis tinikorom óta együtt vagyok a Párommal. Soha nem igényeltem más emberek társaságát, barátságát. Holott a munkámból adódóan emberek ezrei vehetnének körül.

És valamivel több élettapasztalattal rendelkezhetek, mint Te, ahogy a korodat elnézem. És nem a koroddal van a gond, vagy a véleményeddel, vagy, hogy ennyi idősen nem lehet élettapasztalatod. De nem hiszem, hogy a Te korodban az igaz párkapcsolat megélése lenne az elsődleges. Ezáltal nem is tudsz erről a helyzetről konkrét véleményt formálni. Mondjuk én 14 éves korom óta ebben a kapcsolatban élek. De mindenki más. Valaki előbb érik, valaki később... Valaki ezt preferálja, valaki azt... Én tudom, hogy 30-40-50 évesen is ezt fogom írni. De hogy Te is? Abban nem vagyok biztos.

Testvérem pszichológus. És a legtöbb hozzáforduló ember emiatt válik lelkironccsá. Akkor miről beszélünk ? Szerintem, ha több 100 ember tapasztalata után Ő is azt mondja, hogy az embernek EGY IGAZ BARÁTJA van, és az a CSALÁD, illetve a SZERELME ( nem Pasija, Hapsija, Barátja, hanem a Szerelme ) akkor nincs miről beszélni...

És leírtam ezerszer, hogy nem kell mindenkinek így élnie!

Valaki Barátot, Pasit akar magának, valaki Szerelmet. Nagy különbség van a kettő között!

Viszont attól, hogy valakinek más a világnézete, és ezek a dolgok nem lépik át a saját határait, nem kell úgy csinálni, mintha az lenne az aberráns, hogy a szeretett Férfi kedvére vadászgat az Igazi Férfiakat megszégyenítő "állatias ösztönökre" hivatkozva.

Kívánom, hogy ne kelljen csalódnod az életedben, és hogy mindig elégedett tudj lenni a "Trabant" szerepében is.

2011. máj. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 anonim ***** válasza:

Huhu, ezt megkaptam, mint kicsi trabant.

Bár valóban fiatal vagyok, 19 éves(lehet már írtam). És igen a párom a legjobb barátom, mindet meg tudunk beszélni stb, ami kell. De, nem tudom te milyen barátságokat alakítottál, ki de én tudom, hogy minden áron megvédeném a barátaimat és ők is engem. Ezért vagyunk barátok és nem haverok. És ezek nem légből kapott szavak, rengetegszer segítettünk egymásnak, és még fogunk is évek során. Mert ez a barátság lényege. Tény, hogy a szerelem egy komolyabb füzér. De nem kizárólagos. Az én életemben a szerelem, család barátok hármas játszik. És éppen azért mert tudom, hogy ők vigyáznak rám, és én ő rájuk. Lehet 10 év múlva, majd én is így fogom nézni, hogy egyetlen ember van a világon. De nem hiszem, elemileg vagyok más. És nem hiszem, hogy ettől trabant leszek. Vagy ha mégis akkor egy igen elégedett trabant.

2011. máj. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 anonim ***** válasza:

Felőlem nézze a csajokat , úgy is velem van, persze ne vegyem észre, a jó pasikat én is meg nézem, hiszen hűséget fogadtam nem vakságot.És mi lassan 3 éve vagyunk együtt ,szóval szerintem ennyi idő után nem gáz.

18/L

2012. jan. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 anonim ***** válasza:
Ez a barátos téma, a barátok egy idő után úgy is lemorzsolódnak,ha komoly a kapcsolat, ami sajnos érthető.
2012. jan. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 anonim ***** válasza:
De abban a 10 mp-ben,amíg azt a nőt nézi,nézhetne téged is, nem ?
2012. júl. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim ***** válasza:
Engem nagyon idegesítene , féltékeny típus vagyok xD
2013. okt. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim ***** válasza:

Én sosem csalnám meg a barátomat, és őszintén hiszem hogy ő se tenné meg velem :)

Az ő jelenlétében sosem nézek meg más pasit, és ő sem néz meg más csajokat. De ha látok egy szép lányt, vagy egy helyes pasit persze hogy megnézem ( hetero vagyok). Lehet hogy félreérthetően fogalmazok, de még egy szép kislányt/ kisfiút is megnézek. Szerintem ezzel nincs semmi baj. Ilyenkor nem gondolok semmire. Most hülyén fogok fogalmazni, de nekem ez kb annyit jelent, mintha egy szép állatot, vagy egy szép házat néznék meg. Elcsodálkozok rajta, milyen szép, de ennyi.

És szerintem csak mert van valakid, még nem jelenti azt, hogy nem nézhetsz meg egy jó pasit vagy egy szép nőt. A megcsalás az már más, de "vakságot nem ígértem".

2013. okt. 16. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!