Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kell egy csókolózást...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell egy csókolózást kezdeményezni egy lánynál?

Figyelt kérdés

Középiskolában az osztályban van egy lány, aki órán elég feltűnően néz.

Nekem is tetszik, de nem vagyok az a beszédes nagydumás típus.

Szóval, hogyan lenne érdemes közeledni, és a csókra rátérni?


16F


2011. máj. 10. 20:28
 1/4 anonim válasza:
közel húzódsz hozzá,megfogod a derekát finoman és oda húzod magadhoz esetleg az arcát és megcsókolod,de nehogy remegjen a kezed ;)
2011. máj. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ezt értem, de hogyan "térjek" rá?
2011. máj. 10. 20:34
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
"de nehogy remegjen a kezed" - Én egyszer hallottam olyat, hogy csóknál úgy izgult a csávó , hogy ráordított a csajra :D
2011. máj. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mielőtt csak úgy "rátérsz",nem ártana ha kicsit mégjobban összeismerkednél a csajjal,hogy "összemelegedjetek".Am ehez össze kell hozni valami olyan helyzetet h kettesben legyetek és lehetőleg ne az osztályban,hívd el randira.
2011. máj. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!