Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiú barátom miért mondogatja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiú barátom miért mondogatja néha, hogy szegény xy elhívott randira, látod milyen szomorú, hát miért nem mentél el?

Figyelt kérdés
Sokszor jön ezzel, hogy miért nem mentem el vele. Ugyanakkor arról is kérdezősködik, hogyha xy azt mondaná, hogy szeret, és legyek a barátnője, mit mondanék... Miért csinálja ezt?
2011. máj. 11. 20:59
 1/8 anonim ***** válasza:

A barátok között gyakran előfordul, hogy megbeszélik, hogy mi a helyzet a másikkal, véleményt mondanak egymásnak, sőt még az érzéseikről is szoktak néha beszélni.


De ha valami ilyen jellegű választ vársz akkor: lehet, hogy többet akar, mint barátság. :)

2011. máj. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lehet, h csak a barátjának akar segíteni.24F
2011. máj. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
egyébként 15/L csak hogy képben legyetek, mivel a barátságok között is van különbség életkorhoz mérve. (:
2011. máj. 11. 21:20
 4/8 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy van különbség a barátságok között életkortól függően, de egy valami mindig igaz: hogy a barátok törődnek egymással.

Nincs ebben semmi furcsa, hogy ilyeneket mond/kérdez. Szerintem barátok között természetes, hogy megbeszélik a dolgaikat. A szerelmi ügyeket is.

De ha te többet akarsz tőle, inkább mond el neki.

2011. máj. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
egyébként néha nem tudom, hogy barátság, vagy haverság. Tudok róla bizalmas dolgokat, ő is rólam, de nem vagyok benne biztos, hogy barátságot érez felém. Olyan furcsa a kapcsolatunk. (:
2011. máj. 21. 10:09
 6/8 anonim ***** válasza:
féltékennyé akar tenni:D
2011. máj. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
szerintem tudni akarja,hogy milyen fajta fiúk jönnek be neked és mennyire lennél odaadó különbőző személyeknél.akar tudni rólad mindent.eléggé csövesen szerez infoormációt de szerintem akar tőled valamit.
2011. máj. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
az lehet, mert folyton kérdezgeti, hogy ki a legjóképűbb fiú az osztályból, meg ha nem tetszik ez meg az, akkor mégis milyen fiúk tetszenek. Amikor az akivel éppen össze akar boronálni, vagy kérdezgeti, hogy és ő tetszik, akkor az a személy mondja, hogy inkább vele jöjjek össze. Erre pedig azt válaszolta, hogy őt is érdekli, hogy járnék-e vele. Viszont nem gondolja komolyan. Mondta is, hogy nem szerelmes senkibe.
2011. máj. 22. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!