Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátommal 1 éve vagyunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal 1 éve vagyunk együtt és kicsit ellaposodott a kapcsolatunk. Mit csináljunk, hogy ne legyen "uncsi"?

Figyelt kérdés

A barátommal 1 éve vagyunk együtt és kicsit ellaposodott a kapcsolatunk. :(

Szeretjük egymást(nagyon is!!) és minden rendben van!

Igazából csak annyi a probléma h egy sulba járunk, és mindig látjuk egymást és ezért egybe folynak a napok.

Mit csináljunk h minden nap egy emlékezetes nap maradjon?


2009. márc. 11. 19:42
 1/6 anonim ***** válasza:

Ugyanilyen helyzetben vagyok én is.Egy suliba járunk..talizunk mindennap.

Szerintem járjatok el új helyekre.Élményfürdőbe,moziba,nemsokára jobb idő lesz..szóbajöhet az állatkert is.De tölthetitek egymásnál a hétvégéket.Mondjuk főzzetek együtt vmit vagy sportoljatok.

Vagy egyik nap lepd meg egy kis sütivel..vmi kis aprósággal:)

De a szexuális életetekbe is vihettek vmi újdonságot.

Am 16 éves csaj vagyok és 9 hónapja vagyunk együtt.

2009. márc. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezt úgy hívják, hogy mindennapi élet. Nincs recept a kérdésedre. Nem lehet minden nap valami izgalom, mert akkor azt unod meg. Ez a művészet, hogy a mindennapokat is "túl kell élni". Ha ez megy, akkor az egy igazi kapcsolat.


25/f

2009. márc. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

az előző válaszadó megragadta a lényeget :) ha unjátok egymást, ott nem a hétköznapokkal van a baj..hanem a kapcsolattal


16/l

2009. márc. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Deh nem jól értelmezitek a feladatot..

Én írtam h nincs semmi baj köztünk,és nem szoktunk se veszekedni és semmi+tökre szeretjük egymást...és nem a akpcsolat uncsi, henem a hétköznapok...

Magyar ember és az értelmezési feledatok...ennyit erről pff

2009. márc. 11. 20:35
 5/6 anonim ***** válasza:

Magyar ember és a fogalmazási nehézségek pfff..

Olvassuk el mégegyszer:

"A barátommal 1 éve vagyunk együtt és kicsit ellaposodott a kapcsolatunk. Mit csináljunk, hogy ne legyen "uncsi"?"


Szerinted ez mit jelent?? Kapcsolatra vonatkozik, vagy az életre, mert szerintem a kapcsolatra.


Például egyik nap bedobhattok egy kis kristályos metamfetamint.... Izgalmas nap lesz az biztos... :)


A kérdésedre pedig nincs válasz. Ne is keresd. Ha te magadtól nem tudom mi lenne jó neked a mindennapokban, ami szerinted nem unalmas, akkor mi honnan tudjuk?

Nem is ismerünk, azt sem tudjuk mit szeretsz, mit nem szeretsz.

A kérdés egyszóval oktalan abban az esetben ha ahogy írod nem a kapcsolatotokkal van baj.


25/f

2009. márc. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%

Én már 2éve vagyok együtt a barátpmmal,egy suli,egy osztály. Mi pl mindig kerüljük egymást szünetekben barátokkal vagyunk stb.

Reggeli puszi aztán mindenki megy a dolgára.

17/l

2009. márc. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!