Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 17 éves srác vagyok és az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 éves srác vagyok és az idősebb (19-23) lányokhoz vonzódok. Normális?

Figyelt kérdés
Számomra valamiért vonzó, ha a csaj idősebb... (kb. 19-23 éves korosztály). Sőt, az jön be nekem, ha a csaj a dominánsabb a kapcsolatban. Szerintetek nem gáz? Van olyan lány, akinek kb így a fiatalabb srácok jönnek be?
2009. márc. 13. 19:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
31%

Én 16 éve s lány vagyok, és álltalába 25-27 éves barátaim vannak. Fogalmam sincs be-e jön egy fiatal srác egy idösebb csajnak.Sztem egy 18-19 évessel még össze tudnál jönni, de egy 23 éves már sztem idösebb pasira vágyik. Bár ez változó.

Ha meggondolod magad én összejövök veled, szeretek domináns lenni!:P:D

2009. márc. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
73%
Persze,hogy normális!az idősebb nők már tapasztaltabbak, komolyabbak!A Te korosztályodbeli csajok még nagyon gyerekek!Nehezebb lesz 17 évesen idősebb barátnőt találnod, de pár év múlva már senkit sem fog érdekelni a korkülönbség!Azt viszont zudnod kell,hogy egy 23 éves nőnek lényegesen több igénye van bizonyos dolgokra,mint egy tinilánynak!
2009. márc. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
39%
Elsö válaszoló vagyok! Miért lenne több szüksége??? Ez hülyeség. Azért nekem is vannak szükségleteim!
2009. márc. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
82%

Ha már komolyabban gondolkodsz mint más korodbeli srácok, akkor nem gond. Ha csak azért vonzanak az idősebb lányok hogy haveroknak elmondhasd hogy neked már huszonvalahányéves barátnőd van, akkor gáz.

Én 24 éves lány vagyok, nekem pont a fiatalabb fiúk jönnek be (16-22). Szóval akad ilyen is:)

2009. márc. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
73%
Hogy normális-e ez azt nem tudom de én is ebben a cipőben járok hogy nálam fiatalabb lánnyal nem tudnék elképzelni egy kapcsolatot mert valahogy jobban vonzanak az érett nők. Most is fél évvel idősebb a barátnőm és nagyon boldogok vagyunk. :D Ja és igen vannak olyan nők akiknek a fiatalabb srácok jönnek be :P F/18
2009. márc. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
37%

Én meg egy 17 éves sráchoz vonzódnék, szerintem normális. Jelezz nekem vissza!

TüzesMancika49

2009. márc. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok és egy nálam 3 évvel fiatalabb fiú tetszik... És úgy tünik lesz is belöle vmi
2009. márc. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Azért van több szükséglete,mert addig,amíg egy 17 éves járásra vágyik,addig egy 23 éves már tervez...Pl:esküvő, összeköltözés, közös nyaralás!egy 17 éves ha agyilag érett is lenne ilyen dolgokra, anyagilag nem engedheti meg, hacsak apuci el nem tartja!
2009. márc. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Én komolyabb gondolkodású srác vagyok a korosztályomnál! Komoly kapcsolatokban gondolkodok! A 24 éves válaszoló érdekelne ;) Írnál egy privát emailt nekem? :)
2009. márc. 13. 22:13
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
20 vagyok, a barátom 17... és egyszerűen tökéletes :) minden :) legtöbbször sokkal érettebben viselkedik mint én :P
2009. márc. 15. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!