Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy furcsa helyzet. Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy furcsa helyzet. Hogyan viselkedjek?

Figyelt kérdés
A volt párommal másfél évig voltunk együtt, gimis oszt.társak vagyunk. Már több mint fél éve szakítottunk és nemrég összejött az egyik nagyon jó barátnőmmel. Az első reakcióm az volt h másik suli. Aztán szépen lassan megszoktam. A múlt pénteken egy helyen voltunk szórakozni, ahol a volt párom enyhén berúgott, és egy busszal jöttünk haza. (Egy kis háttérinfo: közös megegyezés alapján szakítottunk) A buszon a fejemhez vágta, hogy egy k**vának tart, mert a szakitásunk után lefeküdtem egy másik pasival, és h én végig hitegettema szakítás után, és h ő szeret és én elrontottam az életét. Amikor mondtam neki h a mostani barátnőjére kéne koncentrálnia azt mondta h ő már továbblépett, már le is feküdtek és h sokkal jobb volt vele mint velem. Nem igazán értem. A pia beszélt belőle? Ha igen, akkor melyik része lehet igaz: továbblépett vagy szeret? Engem ő már nem érdekel, de így csak hátráltat, és nem tudok normálisan viselkedni az osztályban. Rettenetesen idegesít, és a közös barátaink előtt is sokszor tesz megjegyzéseket, pedig én nem is szólok hozzá hónapok óta, okos enged alapon.
2009. márc. 13. 22:50
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
Teljesen jól gondolod.Az az érzésem,ez a fiú még nem teljesen tette magát túl rajtad.Hagyd,majd belenyugszik.
2009. márc. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%
18/L vagyok.Első hozzászóló:)
2009. márc. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
68%
Egy részeg ember mindig igazat mond!!!De szerintem mikor jozan akkor kérdezd meg tole,hogy mégis mi volt az a mondokája a buszon!!!!!!De viszont lehet,hogy csak a féltékenység beszélt belole.........!!!!!!
2009. márc. 14. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

mind a kettő lehet igaz. Talán még ő sem rendezte ezt le magában teljesen. Ő sem tudja, mit akar... egyik percben téged okol, és hiányol, másik percben meg már nem is érdekled. Majd elmúlik. Én nem voltam részeg, meg nem is vagyok fiú, de hasonló gondolatokkal küzdöttem hosszas ideig. Aztán sikerült magamat teljesen túl tenni rajta, annyira, h a napokban találkoztunk (már több, mint másfél éve szakítottunk, de utána hónapokig szenvedtem), és teljesen olyan volt, mint egy régi haver, akitől nem akarok semmit, és ő sem tőlem.

Különben mennyi ideje szakítottatok?

2009. márc. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Júliusban szakitottunk.
2009. márc. 14. 15:57
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem az lenne a lehető legjobb dolog, hogy suliban megpróbálsz vele beszélni. Akármennyire is kibírhatatlan, de csak kérdezd meg tőle, hogy tényleg továbblépett-e, minden rendben van-e? Én is voltam hasonló helyzetben és később rájöttem hogy rajta kívül nincs olyan ember aki annyira ismerne és egyszer az egyikőnk engedett egy kicsit és újra elkezdtünk beszélni és soha nem volt semmi komoly téma, a régi időkről se beszéltünk csak jól éreztem magam végre megint és nem volt bennem semmi szorongás ha a közelembe volt és nem éreztem azt hogy odébb kell menjek.

L/19

2009. márc. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=J841Zd9c4Vs&feature=related

Szerintem erre a számra van szükséged:)

2009. márc. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!