Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit írjak ma a szeretomnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit írjak ma a szeretomnek SMS-ben, ha akarok vele találkozni?

Figyelt kérdés
Nagyon régen nem találkoztunk már, lehet hogy már nem is akar de én még igen, és tudom hogy o is mindig élvezi a társaságom és megbízik bennem. Az érdekelne, hogy mit írjak neki ma? És ha nem veszi fel a telefont? Mert újabban a telefont se veszi... Amúgy kulfoldi az illeto, de itt lakik nem messze tolem! Kérlek segítsetek!
2009. márc. 14. 21:37
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
HA nem veszi fel a telefont akkor nem akar már téged.Ne zaklasd!!!
2009. márc. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De máskor meg szokott írni, hétkozben, amikor tudja hogy úgyis csak hétvégén találkozunk...
2009. márc. 14. 21:54
 3/9 anonim ***** válasza:
78%

Lökj be neki egy olyat hogy régen láttalak, hiányzol mókus nemakarsz-e találkozni........ Amugy az a telefon felvétel nagyon sulyos? Lehet h csak elfoglalt, vagy néma a mobilja. Nemkell egyből a legroszabra gondolni. Ha 10.szerre sem veszi fel az ugy már kezd gázosabb lenni.


Sok szerencsét!

2009. márc. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%

Ha lány vagy:

"Hová tűntél, párom, kedves? / Az ülepem forró, nedves!"

"Lapos hasam már kerek, / tőled fogant a gyerek!"


Ha fiú vagy:

"Fantáziám eleven, / várva várlak mereven"


Uniszex:

"Bíróságra vitt per: / lábam között tripper"

2009. márc. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
78%

És ha ezek után sem veszi föl a telefont:

"Az áldásom szálljon reád: mástól legyen gonorrheád"

2009. márc. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Lány vagyok! És fordítsd le ezt nekem szlovákra, angolra vagy kínai nyelvre! :)
2009. márc. 14. 22:11
 7/9 anonim ***** válasza:

érdekes, pont ma olvastam tőled egy hasonló kérdést

és abban azt írtad hogy nem vagy belé szerelmes, ebben kezdek kételkedni...

és ha már van barátnője? ne csodálkozz hogy nem akar látni, hiszen te akkor mindig is csak a második leszel, sose az első, inkább keress egy normális pasit

és most nyugodtan le lehet pontozni, de utálom azokat akik más kapcsolatába rondítanak bele, azzal a gondolottal hogy ők lesz.rják hogy vagy barátnője vagy nincs...

2009. márc. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Én nem rondítottam bele mások kapcsolatába. O akarta, én nem tehetek róla! De szerintem neki nincs komoly kapcsolata.. Azt tudom, hogy szédít vagy szédített valami csajt, de nem gondolta komolyan, mert olvastam a csaj SMS-eit a szeretom telefonjába, és azt írta hogy "Nem emléxel arra a sok jóra, amit egyutt csináltunk, ez semmit sem jelentett neked?" meg, hogy "Ha van más az életedben, akkor nyugodtan mondd meg nekem, de ezt ne csináld, hogy már nem is reagálsz rám.." meg ilyeneket... Szóval itt o senkit sem gondol komolyan, én meg tényleg nem akarok komoly kapcsolatot!
2009. márc. 14. 22:34
 9/9 anonim ***** válasza:

Nagyon egyszerű a dolog, nem kell csaj módra túlbonyolítani.


Írd azt hogy:


"Szia X.Y.

Y.X. vagyok, és jövő héten szeretnék találkozni veled.Nagyon fontos lenne, kérlek hívj fel."


Egyszerűen.Szépen.Okosan.

2009. márc. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!