Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ti mit csinálnátok ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti mit csinálnátok ha a srácról akit szerettek kiderülne, hogy Chippendale fiú?

Figyelt kérdés
2009. márc. 15. 22:37
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Megkernem, hogy szorakoztasson hirtelenjeben valami kis musorral, amig osszeszedem az allam a foldrol, aztan halalra szekalnam, persze csak kedvesen. :D
2009. márc. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ne viccelj, mi a baj ezzel?

Azt hittem azt írod, hogy kiderült, hogy meleg :-)

Sztem izgi ......

2009. márc. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%

Na az ki van zárva, hogy én egy ilyen jó pasinak kelljek. De ha mégis: vennék egy üveg jó pezsgőt, körberaknám a hálószobát illatgyertyákkal, felvenném a libegős - fodros hálóingemet ami a köldökömig sem ér és megkérném, hogy szórakoztasson.

Ha már ilyen szerencse ért.

De mivel az én párom "csak" irodista, beérem a pezsgős-romantikus estével.

Jó szórakozást, nem olyan nagy baj ez.

2009. márc. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
78%
Hát én őszintén megmondom, hogy rohadtul nem örülnék. Egy az, hogy szerintem nem is szexisek, az összes ugyanolyan kigyúrt, csupasz, agyatlan szépfiú, semmi egyéniség. Kettő meg, az én barátom ne táncoljon, főleg ne meztelenkedjen más nők előtt, ha az én barátom :P Ő is elvárja tőlem, hogy ne mutogassam másoknak a testem, én is tőle, és ez szerintem normális. Persze, ha úgy szeretnék bele, hogy tudom róla, és elfogadom, feldolgozom, akkor nincs baj. De ha utólag derülne ki, akkor elgondolkoznék, hogy hogyan tovább...
2009. márc. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
74%

Jó hát asz utolsóhoz mondanám:

lányként el is várom én is, de egy fiúnak más a helyzet, nekünk azért megengedettebb egy kis szabadság ... Hát hiába, el kell fogadni ... ilyen macho felfogású társadalom ez is valamennyire.

2009. márc. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
86%
Én rögtön arra gondolnék, hogy ha ebből él, akkor nem lehet egy észkombájn, és gyorsan el akarnám felejteni.
2009. márc. 15. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
65%
Kufircolnék vele egyet, aztán lapátra tenném.
2009. márc. 15. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
83%

Megkérném, hogy táncoljon nekem :DD és tanítson meg pár jó mozdulatot.


Egyébként nem értem a helyzetet, ha valakit szeretek akkor már tudom róla az alapvető dolgokat.

Emellett pedig nem jönnek be a tipikus "csippendél" testalkatú fiúk, ilyen izmos meg stb...

2009. márc. 16. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
64%
Nos, én pont ebben a helyzetben vagyok. Párom Chipandale fiu , én 10 éve táncolok hip-hopot. Minden találkozásunkkor előad nekem valamilyen kis műsort. A fellépéseire nem járok el és így nem is olyan. Az ágyban hihetelenül profi. Imádom őt:)
2009. dec. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
19%
És az IQja hanyas???
2009. dec. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!