Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » "Barátzóna", van-e belőle kiút?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Barátzóna", van-e belőle kiút?

Figyelt kérdés

Lényegében ha egy srác bekerül egy lány ún. barátzónájába

van-e még onnan lehetőség kikerülni, bele tud-e szeretni a lány a srácba , változhat-e a véleménye?


2011. máj. 26. 15:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Az előző kérdésedre nem kaptál választ, vagy mi?
2011. máj. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ez lányfüggő.

Személyszerint nálam ez nem lehetséges. Ha valaki oda bekerül, az én szememben vaginát növeszt... tudom, durva dolog ilyet kijelenteni, de az én esetemben ez így van =)

2011. máj. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1. nem én raktam fel

2. Depresszióba ne essél már te szerencsétlen, vége az életednek hogy 1-el több kérdés van amit át kell görgetned a szánalmas életed folyamán...


2. kommentelő: köszönöm a választ

2011. máj. 26. 16:01
 4/7 anonim ***** válasza:

Nézd, volt már rá példa, hogy valakinek sikerült leomlasztania a falakat.


Az én esetemben csak akkor lenne esélye a srácnak ,ha eleve tetszene a srác. (nem feltétlenül külsőre gondoltam)


Ha viszont nincs semmi ami vonz hozzá, akkor esélytelen.


Szerintem jelezd neki tetszésedet, max. visszautasít. De egy próbát megér.


21/L

2011. máj. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Persze, hogy van, 2 évet voltunk barátok egy sráccal, majd összejöttünk, és őt szerettem a legjobban.már szétmentünk, de azóta is barátok vagyunk
2011. máj. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
csak ha elég tökös vagy és mersz cselekedni:) na és persze nem félsz a visszautasítástól
2011. máj. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha elhivod pld egy fagyira, megkerdezheted, lehet, hogy visszautasit, de legalabb mar tudni fogod, mi a helyzet. :o) Az en barati koromet inkabb fiuk alkotjak. Egyszeruen imadok veluk beszelgetni. Nem ugy, mint a lanyoknal, hogy a temajuk nagy resze a szerelem, szakitasok, facebook, kepek.... A sracokkal tobbet tudok nevetni, jobban erzem magam veluk. De ez persze nem azt jelenti, hogy mindegyikbe szerelmes vagyok! :-D Nalam nem lenne gond, hogy a barataim kozul az egyikkel jarnek. Sot, orulnek neki! :o) 17/l
2011. máj. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!