Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen szülinapi ajándékot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen szülinapi ajándékot vehetnéd a barátomnak akivel lassan 2 honapja vagyunk együtt? Nagyon örülnék vmi jo kis ötletnek.

Figyelt kérdés
2009. márc. 16. 11:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Neked kell tudni hogy mit szeret, de ha valami pikáns dolgot akarsz, akkor szerintem egy gyertyafényes vacsora, és utána egy jó kis felejthetetlen szex.(egy kis sztriptíz-el megfűszerezve)..:)
2009. márc. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
köszi,bár a főzéshez nemigazán értek és sexből sincs hiány nálunk:) a boxer lejárt lemez?? vmi poénos ajándékra gondoltam, de nem olyanra amit ciknek érez
2009. márc. 16. 11:58
 3/15 anonim ***** válasza:

Szerintem a boxer olyan sablonos, nekem nem tetszik (bár lehet, hogy öregszem... :) ).

Én gravíroztatnék pl. tollat, vagy mondjuk öngyújtót.

2009. márc. 16. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

az öngyújtó nemis rossz 5let,mert ugyis dohányzik;) viszont mit lehet belegraviroztatni ami nem cikis??? tölem neked?:))

huu,ajándékozásban nagyon ötlettelen vagyok most:S

2009. márc. 16. 12:20
 5/15 anonim ***** válasza:
Esetleg valami ékszert pl:nyaklánc, karkötő,..stb, vagy amit az előttem író mondott..persze ha dohányzik a barátod..esetleg még valami egyedi póló, amin mondjuk 2en vagytok, manapság már több 100 internetes oldal van ahol ilyent lehet csináltatni, szerintem az is jó pofa...
2009. márc. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
ja, a tőlem neked az nem rossz..igaz lejárt lemez, de jó..
2009. márc. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
nincs is közös képünk!! meg nemhiszem,h én felvennék egy olyan pólót amin mi vagyunk rajta.a lényeg itt az volt, hogy még elég friss kapcsi,még nincs 2honapos se..és nemnagyon ismerem még őt.
2009. márc. 16. 12:24
 8/15 anonim ***** válasza:
Hát akkor csak az ékszer maradt, karkötő(ezüst) vagy esetleg nyaklánc, vagy ha van valamilyen Hobbija akkor még esetleg ahhoz kötődő dolgot..kulcstartó..stb
2009. márc. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
karkötőt nem hord,nyakláncot meg cska azt az 1et ami mindig rajat van.hobbiról nemtudok:(
2009. márc. 16. 12:36
 10/15 anonim ***** válasza:

Én vagyok a gravírozós-ötletes. Hát az inkább ne, hogy "tőlem neked" :):):)

Mondjuk pl. "Drágámnak szeretettel" vagy "Boldog szülinapot" -(ez milyen ötletes...), esetleg keress valami kis rövid szerelmes idézetet, és azt gravíroztasd rá: Pl "A szerelem sérülés, amely nyolc napon túl gyógyul." Márai S.


Itt a link:

[link]

2009. márc. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!