Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van annyi ember egyedül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van annyi ember egyedül manapság?

Figyelt kérdés
2011. jún. 1. 20:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
mert válogatósak,maguknak valók, senki nem felel meg nekik.
2011. jún. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
vagy mert nincs idejük
2011. jún. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

mert nem házasodnak össze csak azért hogy 2meg legyen alapozva a jövőjük"

szerintem régen elég sok házasság azért volt mert nem volt jobb,de nem feltétlenül szerelemből.

ma meg inkább várnak az igazira, ott van az internet meg egy csomó ismerkedési lehetőség. meg elfoglaltak, sokkal többet dolgoznak, és sok embernek a karrierja az első.

2011. jún. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Én speciel 60 ezerért gürizek egy nagy zs. multicégnél, havi 32k a lakáshitelem meg a biztosítás, ha nem a szüleimmel laknék, akkor éhen dögölnék. Így az ember hogy próbáljon meg családot alapítani, meg gyereket vállalni?
2011. jún. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
31%

Ez a kib@szott Orbánkormánynak a hibája!


A sok zsidó g*ci lenyulja a pénzünket és nem tudjuk ellátni a csajokat akik velünk lennének ha kapnának het 50e Ft-ot vásárlásra és 50e Ft-ot manikűrre!

2011. jún. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
én csaj vagyok, de soha nem kértem semmit a páromtól, én is dolgozom amire szükségem van megveszem, és amúgy is tudom, hogy nem csak úgy osztogatják a pénz
2011. jún. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Mert sok ember szarul érzi magát, hogy kevés a pénze. Úgy gondolják, hogy enélkül nem képesek kialakítani egy normális kapcsolatot, ráadásul ezek ellenére egyre több az anyagias ember.
2011. jún. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Mert sokan nem tudnak alkalmazkodni, megbocsátani, lejjebb adni az elvárásaikból és lemondani néhány apróságról, vagy egy kis kellemetlenséget vállalni a kapcsolatért, a másikért.

Annyira előtérbe került az önmegvalósítás, meg hogy a lényeg, hogy "átjöjjön" az egyéniségem, hogy néha elfelejtjük, hogy esetleg a másik egyénisége is ugyanolyan fontos.

Akinek nem inge, nem vegye magára!

2011. jún. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

ma 20:47

Én is sz..rul érzem magam, mert nincs pénzem, mégis van párom.

2011. jún. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Pénz? Ennyire sekélyes érzelmi szinten áll mindenki? Ha nincs pénzed, akkor nem lehet társad?
2011. jún. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!