Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy furdal a lelkiismeretem azért mert csalódott vagyok? Bövebben lent.

Figyelt kérdés

Van párom 36/F, én 25 éves vagyok. Elég sokáig ment a huzavona még összekerültünk mert családja van és az ex egy házisárkány... szóval ezért jöttem én a képbe.

Együtt neveljük az ő két gyermekét.

Ma láttam az előtte lévő exem (Ő miatta hagytam el) fotóit egy közösségi portálon, ő nagyon szeretett engem, viszont most van párja aki kisbabát vár tőle és el is jegyezték egymást.

Tudni kell, hogy nekem leghamarabb 5 év múlva lesz gyermekem, mert a páromnak hitelei vannak és így is én tartom el őket és nem lenne annyi pénzünk hogy vállaljunk egy 3. gyereket amég a hitelek vannak.

Szóval a lénye... csalódottságot érzek... :( Mert ami most megvan az exemnek és a párjának az az enyém is lehetne. Erre én mit teszek??? Szenvedek két problémás gyerekkel anyagiakkal és a párommal aki nem törődik eleget a gyerekeivel és minden rám szakadt. :( Mégis furdal a lelkiismeret azért mert csalódott vagyok.

Ki érti ezt? :(((( Pedig szeretem a páromat!!!


2011. jún. 2. 11:47
1 2
 1/12 napietus ***** válasza:

szerintem nem gondoltad át ezt a döntésedet, ezért vagy csalódott. persze utólag meg könnyű okosnak lenni...lelkiismeret furdalásod ne legyen, de a "kedves" párodnak lehetne, amiért eltarttatja magát egy nővel, akire ráadásul még a gyerekeinek a nevelését is rásózza. a párod exe szintén szép kis nő lehet, az én férjem exe ugyanígy otthagyta a gyerekeét a férjemre. az ilyen meg sem érdemli, hogy anya lehessen.


párod tartsa el a családját, és gondoskodjon a gyerekeiről legalább fele részben. milyen férfi az (férfi-e egyáltalán?) aki az aktuális nőjével tarttatja el magát?!

2011. jún. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Atyaég mibe keverted magad. Te is belátod, hogy sorozatosan rosszul döntöttél. Eltartasz egy 35 éves családos embert hitelestül gyerekestül 25 évesen. Hát ez valami embertelen...

5 év múlva a pasas 40 lesz és hip hop talál magának egy 20onévest.Te pedig már 30 leszel és majd dobbant úgyis mellőled. Szerintem lépj le de azonnal és kezdj új életet, találj magadnak egy olyan FÉRFIT, aki nem tartatja el magát és csakis tőled szeretne majd kisbabát! Menekülj....Ha ezt nem teszed meg,akkor fogadd gratulációm!

2011. jún. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Át tudom érezni,hogy most mit érzel. Elhiszem, hogy csalódott vagy, gondolom nem erre számítottál. És ahogy az előttem lévő is mondja, nem gondoltam eléggé át ezt a dolgot...gondolom csak sodródtál az árral..most meg iszod a levét. Az exed is csak azért jár a fejedben, mert neki sikerült és neked nem. Ne add fel. Nem kell ezt tűrnöd. Mindenki csalódhat egy idő után. Nem vagyok a helyedben, de én egy idő múlva lelépnék, ha semmi sem változik. És szerintem nem nagyon fog. A párod gondolom jól el van így, hogy van egy pótanyuka, aki foglalkozik a kölykeivel, míg ő hereverél. Vannak ilyen kényelmes férfiak sajnos, és jobb előbb megszabadulni tőlük.
2011. jún. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Hoztál egy döntést, vállald érte a felelősséget :)Inkább örülj neki hogy "segíthettél" rajta. Gondolom szépeket ígért a mostani párod amikor otthagytad a másikat, és valahol csaldott vagy mert eldobtál magadtól egy ígéretesebb kapcsolatot érte... Megbántad :)


(Nem véletlen mondják, szakítás után másik kapcsolatba ugrani, veszélyes vállalkozás)

2011. jún. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Igazából valóban sodródtam a dolgokkal egy idő után.

Mert összeköltöztünk kettesben. A gyerekek az anyjuknál voltak. Csak az anyuka 1,5 hónap után közölte, hogy nem kellenek neki a gyerekek. Itt már nem volt választásom.

Nekem nem lenne bajom a két gyerekkel. Csak eléggé problémásak, el vannak kényeztetve, akaratosak agresszívak és a párom nem segít. Ez így 25 évesen sok. És ugye akkor még szó sem volt arról, hg 5 év lesz mire elkezdhetünk gondolkodni azon hg közös gyerek... :(:(:(

Bizony el vagyok keseredve. Ha végre otthon vagyunk kettesbe mert a gyerekek elmennek a játszótérre akkor meg kinyitja a laptopját és ennyi. :(:(:(:(

Tényleg ilyen ostoba vagyok??? Így leírva látni, hogy milyen hülye vagyok eléggé elkeserítő... :((:(

2011. jún. 2. 12:10
 6/12 anonim ***** válasza:
De hidd el van megoldás.Lécelj le télleg.Ne fizess egy olyan kapcsolatba, ahol semmire nem becsülnek. Egy 25 éves biztosan szép és értékes nő vagy,mint bárki! Tegyél a boldogságodért, és szakíts. Fájni fog, de gondolj arra, hogy egy okos nő ezt tenné. És neked most okosnak kell lenned, nem pedig a szívedre hallgatni. Keménynek kell lenni sajnos a mai világban...
2011. jún. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Te vagy a fontos, a saját éned! Dolgozz az önbecsüléseden, és szembesítsd magadat a félelmeiddel, szállj szembe velük. Erős vagy és sikerülni fog! Felelősséget, csakis kizárólag magadért vállalj!


Utószó: Akkor tudsz boldoggá tenni másokat, ha magadat azzá tudod tenni!

2011. jún. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat!

Azért várom a további véleményeket, tapasztalatokat.

2011. jún. 3. 07:16
 9/12 anonim ***** válasza:
Ez szerintem nem színtiszta szeretet a részedről. Ezt is érdemes lenne átgondolnod, és azt is, hogy valóban ez lenne a sorsod 25 évesen?! Szerintem nem, senki nem ezt érdemli, még azok után sem, hogy te döntöttél sorozatosan rosszul. A változástól nem kell félni. Egy ideig szokatlan, talán még rossz is lesz, de eltelik kis idő, és jobban fogod érezni magad. Csak ahhoz a sarkadra kell állnod.
2011. jún. 4. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nagyon úgy hangzik, hogy a párod kihasznál. Tiszta haszon vagy neki. Neveled a gyerekeit, fizeted a hitelét, és még meg is dughat egy fiatal csajt. Jól beválasztottál. Amúgy megértem a csalódásod, mert házas, gyerekes emberrel kezdeni soha nem olyan tiszta lap mintha összejössz egy fiúval, házasság gyerek, és semmi külső tényező, csak TI. Én is elvált vagyok, a párom is. Nagyon nehéz a gyerekek miatt, hogy nem vagyunk egy "kerek" család. De, ha már ide jutottál, még nem kell temetned magad. Fiatal vagy, van választásod. Én azt csinálnám a helyedben, hogy a páromat megkérném, vagy segítsen a gyerekeit nevelni, több pénzt keresni, vagy legyen szíves keresssen mást magának aki eltartja. Gondolom félsz attól is hogy egyedül maradsz, vagy hogy megint rosszul döntesz. Benne van a pakliban, de most ez a helyzet nem jó neked, akkor változtatni kell, nincs mese. Nem csak azért vagy irigy mert az exed jól él, hanem azért mert te nem élsz jól. És ez elgondolkoztató. Semmiképp ne törődj bele ebbe a helyzetbe, mert tönkre tesz. Legyél okos, nem tettél olyat amit ne lehetne helyrehozni, ha akarod. 37/nő
2011. jún. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!