Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Mitől lesztek szerelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mitől lesztek szerelmesek egy pasiba? Hogyan kell viselkednie?

Figyelt kérdés
2011. jún. 2. 18:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Nehéz megmondani:) Szerintem nem a viselkedéstől leszünk szerelmesek, az csak úgy jön. Illetve mindenkit más fog meg valakiben. Ha megnézed udvarias, kedves fiúknak is van barátnőjük meg büdös bunkóknak is. Nem tudok semmit a lányról aki miatt kérded úgyhogy ki tudja mi a megfelelő viselkedés:)
2011. jún. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Kingaa1 ***** válasza:
most szerelmes nem attol leszek ha vakarja a hatat, vagy megolel... Nem kell csinalnia a fiunak semmit ahoz hogy bele szeressek, ha egyszer az erzelmeket nem en iranyitom... jajj mennyi tudatlan...
2011. jún. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha erre lenne tuti válasz, akkor mindenki tudná. (És éppen ezért nem működne.)

Sosem kellett udvarolnom. Akiket megszereztem vagy megszerezhettem volna, jöttek maguktól. Nem azt mondom, hogy minden lány eldobja a bugyiját, ha meglát. Nem is azt, hogy mindegyiket meg tudom szerezni.


A fiatal lányokat sokkal könnyebb felszedni. Elolvadnak két kedves szótól.


Emberként kell kezelni őket.

2011. jún. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
minden lánynak mások az elvárásai... ad önmagad mert egy idő után úgyis fog kibukni valami rossz belőled. mert senki nem tökéletes és mindenkinek vannak hibái
2011. jún. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!