Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám meghódítani?

Figyelt kérdés
Van egy lány az évfolyamban és az egyik osztálytársammal jár 5-6 hónapja de még csak csók volt! és ő nekem nagyon tetszik mit tegyek? (a fiú akivel jár szebb nálam! én Kicsit pocakos és pattanásos vagyok ) mit tegyek hogy tetszek neki és engem válaszon? és mit tegyek hogy ne legyek pattanásos kicsit miteszeres és pocakos? 13 éves vagyok.
2011. jún. 2. 20:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Edzél, ne zabálj sokat, kend magad pattanás elleni krémmel és reménykedj....:D
2011. jún. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
kösz ?!:!?!:. a reményen kivűl valami más?
2011. jún. 2. 20:53
 3/5 anonim ***** válasza:
Mind igaz az, amit az első leirt még hozzátenném, hogy ha tényleg ilyen látványosak a külső dolgok akkor valahogy meg kell mutatnod a csajnak mitől lennél te a jó választés neki.Beszélgessetek, de ne ott ahol a pasi is jelen van.Sőt az elején ne is ott, ahol szemtől szemben álltok egymással.Facebook chat vagy msn tökéletes hely az olyen beszélgetésre ahol ki tudtok kapcsolódni és kötelékek nélkül dumálni.Sok sikert:)
2011. jún. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm !
2011. jún. 3. 15:12
 5/5 A kérdező kommentje:
S.O.S
2011. jún. 3. 17:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!