Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoktatok itt ismerkedni? Csajozni? Pasizni?

Figyelt kérdés
Úgylátom vannak olyanok akik ismerkedés céljából járnak ide?! Tapasztalatok?19/L
2011. jún. 3. 07:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Hát itt maximum 12éves rejszológépektől a 94 éves pedopapáig minden van neked csak normális pasi nem.

Szóval ha ilyenek kellenek hajrá ;)

19/F

2011. jún. 3. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
XD..Értem..azért a papit lehet,hogy felkeresem.XD
2011. jún. 3. 07:22
 3/14 Scream85 ***** válasza:
Akik ismerkedni járnak ide, azoknak baj van a látásukkal. Világosan le van írva, hogy
2011. jún. 3. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Scream85 ***** válasza:
Akik ismerkedni járnak ide azoknak baj van a látásukkal. Világosan le van írva, hogy NEM TÁRSKERESŐ!!!
2011. jún. 3. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
76%

Az hogy két ember hol ismerkedik össze az szerintem egyáltalán nem mérvadó. A lényeg hogy szimpatikusak legyenek egymásnak meg el tudjanak beszélgetni. Aztán ami ezután alakulhat az már úgyis csak rajtuk múlik, nem azon hogy hol kezdődött a beszélgetés.


Általában bármihez hozzászólok a gyk-n egész komolyakat is szoktam vitázni, de ha lehetőség van hogy valakivel megismerkedjek miért ne tegyem meg... 19/F

2011. jún. 3. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Teljesen igazad van! Én is párszor belebonyolódtam vitákba,de úgy gondolom (itt)nem érdemes..mert sajna vannak olyan sötét emberek akik a saját igazukat fujják..és nem gondolkodnak..szeretek én vitázni..dee nem veszekedni,anyázni...:-)
2011. jún. 3. 09:46
 7/14 anonim ***** válasza:
Ismerkedni bárhol lehet. Itt is :)
2011. jún. 3. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Írtam egy privát üzenetet a kérdezőnek :)
2011. jún. 3. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Én meg vissza írtam :-)
2011. jún. 3. 10:07
 10/14 anonim ***** válasza:
Párszor volt hogy levélváltás után komolyabb beszélgetés alakult ki de semmi nem lett végül belőle. Biztos összejöhet de nekem még nem volt sikerélményem. Mondjuk nem is keresek itt párt feltétlen.
2011. jún. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!