Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt párom folyamatosan "zaklat" sms-ekkel. Mit tehetnék, hogy ne kavarjon bele az új kapcsolatomba?

Figyelt kérdés

Az exemmel 2 hónapja szakítottunk, és 1 hete van új kapcsolatom. A páromat elmondása szerint nem érdekli, miket ír az ex, de látom, hogy zavarja. Exemmel 1 hete nem beszélünk, azt mondta, ha megtudja ki az új párom, megveri. Ezt szeretném elkerülni.

A telefonszámcsere csak 3 hét múlva lehetséges (anyagi okok miatt), de a címemet akkor is tudja (elköltözni nem tudok), tudja, hova járok suliba, tudja, hogy mikor végzek, és félek, hogy engem is, és a páromat is felkeresi. Napi 1-2 sms miatt fel lehet valakit jelenteni? Egyáltalán érdemes?


2009. márc. 18. 15:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
hány éves vagy és szerintem akkor csak ha olyanokat ír és ezt tudod is bizonyitani mert ha nem akkor felesleges és fenyegetésért is lehet
2009. márc. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Én 18, párom 17 és exem 24.

2 sms-ben írta (angol weboldalról, tehát nem konkrétan kivehető, hogy meg akarja verni, de szóban elmondta többször is!)

2009. márc. 18. 15:49
 3/11 anonim ***** válasza:
Szia, en a legutobb ugyanigy jartam, ne foglalkozz vele, de szo szerint, ne vedd fel, ne valaszolj, ... egyaltalan ne alljatok szoba vele, ne nyomd ki a telefont, abba fogja hagyni. Eltart egy ideig, de nekem bevallt!
2009. márc. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
nem tudom, ki szakitott kivel, de nem lehetne vele megbeszelni, hogy szaljon le rolad, uj eletet akarsz kezdeni es jobban tenne, ha o is ezt tenne. Semmi koze mar hozzad.
2009. márc. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

1 hete nem beszélünk, se msn-en, iwiwről is letöröltem, az utcán is kerül, ha lehet.

Én szakítottam vele, egy ideig haverok voltunk (kb 1 hónapig), akkor megígérte, hogyha lesz új kapcsolatom, nem fog beleszólni, fontos neki, hogy boldog legyek.

Amikor megtudta, hogy van párom, feljött hozzám, hogy mekkora r*banc vagyok, mert megcsaltam őt (emiatt nem beszélek vele), aztán elkezdte írni az sms-eket. Nem válaszoltam neki, a páromról csak annyit tud, hogy fiatalabb nálam.

2009. márc. 18. 15:52
 6/11 anonim ***** válasza:
68%
Ha okostelefonod van egyszerű a megoldás: tegyél rá egy Hívás és sms szűrő programot.
2009. márc. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
látod ez egy jó ötlet, de attól még a probléma nem oldódik meg! :(
2009. márc. 18. 18:17
 8/11 anonim ***** válasza:

Tudom nem gyerekek vagyunk, de azt nem lehet, hogy apud megvárja/felkeresi/találkozik a volt fasziddal és elbeszélget vele, hogy le lehet állni? Szerintem lenne hatása a dolognak.

Az hogy te beszélj vele úgy tűnik megbukott a srác baromsága miatt.


Azért nem hiszem, hogy egy 17 éves visszaállna egy 24 évesnek... bár ki tudja. Lehet, hogy rommá verné. Nem ismerem őket, ezért találgatok.


25/f

2009. márc. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
ha te dobtad ő még lehet szeret főleg ha azt mondta férfiasságbol,hogy legyél boldog mással.nem birja elviselni,hogy dobtad és mással vagy boldog.ha szakitottál vele minek haverkodni?élvezi,hogy idősebb,erősebb is talán.reméli ha széttugraszt benneteket visszamész hozzá.azért fenyegetözik verekedéssel,mert nem birja elviselni a vereséget és fitoktatni probálja az erejét,meghogy ő milyen nagyfiu!mutatni akarja neked,hogy ő most milyen erős!ha felkeres kerüljétek ki,ne álljatok vele szóba.ne irj neki.
2009. márc. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindkettőtöknek!

Így van, mivel egy 17 évest és egy 24 évest nem lehet egymással szembe állítani, ezért is félek, az ő találkozásuktól.

Apukám nem akar belefolyni a dolgokba, és a volt párom úgyis tagadna mindent. Meg aztán azzal se mennénk semmire.

Egyelőre ennyit tudok tenni, hogy levegőnek nézem.

És ha szeret, engedjen el! Nem így lenne logikus?

2009. márc. 18. 22:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!