Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg megtetszettem neki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg megtetszettem neki, vagy csak kiakar használni ez a fiú?

Figyelt kérdés

A fiú össz-vissz 20km-re lakik tőlem,egy társkereső oldalon ismertem meg(csak úgy fent vagyok.) Jó múltkorában bejelöltem facebooko-on,és most a napokban ráírtam,mert unatkoztam. Nagyon jól elbeszélgettünk mindenről,aztán megkérdezte,hogy van-e barátom,mondom nincs. Erre ő már rögtön azzal nyaggatott,hogy találkozzunk már,meg így meg úgy és azóta ezt hallgatom..Tegnap mesélte,hogy mutatta a képeimet a haverjainak,azok azt mondták,hogy szép meg aranyos vagyok a képek alapján,és ne szalasszon el egy lehetőséget se,és hajtson rám..


Tudom,hogy elég bunkón hangzik,de számomra kicsit fura,hogy ráírtam,aztán rögtön találkozni,meg célozgat,hogy járni akar velem... Ti mit gondoltok?


2011. jún. 4. 12:17
 1/4 anonim ***** válasza:
találkozz vele...
2011. jún. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha neked is tetszik, szerintem nyugodtan találkozz vele, aztán a személyes találkozás és beszélgetés után úgy is ki fog derülni tényleg komolyan gondolja-e :)
2011. jún. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
HA neked is bejön mint pasi akk találkozz vele...
2011. jún. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
használd ki te is
2011. jún. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!