Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Min változtassak, hogy neki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Min változtassak, hogy neki jobb legyen?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy a barátnőmmel eléggé lassan tudok "haladni". megértem őt, várok rá amennyit csak kell, mert szeretem. de nem tudom hogy minden oké-e, mert nem igazán szokta mondani ha valami nem jön be neki.("nekem mindegy"/"bármi jó"/...stb/)

Ő 16 éves, én 19 vagyok. 6 hónapja vagyunk együtt. szex még nem igazán volt. illetve egyszer próbáltam, de akkor mondta is rögtön, hogy hagyjuk mert fáj neki. (már az is ha ujjazom) Mit csinálhatnék jobban?

Hétvégén általában itt alszik velem. olyankor úgy odabújik mintha csak egy kis macsek lenne, de nem bírok rájönni miért?! minden nap találkozunk, mindig olyan kis aranyos bújós, de amikor eljön a péntek este fél 10, akkor lefekszik mellém, addig bújik míg csak fél cm távolság van köztünk.

Nagyon szeretem őt, de az az igazság, hogy nagyon várom a szexet vele. Mit csináljak hogy engedje hogy újra próbáljuk? Nem engedi azt se hogy legalább ujjazzam ha szex nincs, viszont ő próbálta már kiverni nekem, olyan édes volt, ahogy próbálkozott, végül nem tudta 'befejezni' egyedül.


Bocs ha hosszú lett/ felesleges dolgokat írtam.

Csak értelmes válaszokat


2011. jún. 4. 22:24
 1/8 anonim válasza:
Nekem úgy tűnik, ő sem igazán tudja mit akar...vagyis akarja is, de fél is... az ujjazás kicsit durva lehet így elsőre, csak simogasd, csókolgasd, menj végig a testén, izgasd fel szép lassan és aztán próbálkozhatsz... sablon, de a legalapvetőbb persze az lenne, ha megbeszélnétek a dolgot
2011. jún. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát pedig ez tipikusan egy olyan dolog, amit nektek kell megbeszélni! Az biztos, hogy kellő mértékben fel kell izgatnod és akkor nem lesz -annyira- fájdalmas. Sok sikert!
2011. jún. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

köszönöm a tippeket. jöhet még.

volt már olyanra is példa hogy csókolóztunk, minden tökjó volt, simogattam a melleit, látszólag élvezte is, de aztán amikor puszilgattam a testét, s egyre lentebb haladtam, szó szerint azt mondta hogy "nem lehet" kérdeztem hogy miért, meg hogy mi a baj, nem válaszolt. szeretném hogy minél jobb legyen neki, de nem mondja hogy jó neki. :(

2011. jún. 4. 22:44
 4/8 anonim ***** válasza:
Ilyen esetben nem tud mást tenni az ember, ha szerelmes, csak azt, hogy vár.
2011. jún. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem akarok rossz tanácsot adni, ezért a saját "élményemet" mesélem el röviden, én is úgy voltam mint te, nekem ez volt az első nagy szerelem, idővel már én is többet szerettem volna a csóknál. Természetesen vártam is volna, de sajnos nem igazán tudtam uralkodni magamon, és végül szakítás lett a vége. Nagy szerencsémre egyikünk sem tudta elfeledni egymást, így 2 évvel később újrakezdtük :) most pedig addig várok ameddig csak kell, és uralkodok magamon. tanultam a hibáimból. nem szeretném még egyszer elveszteni, főleg ilyen miatt nem, inkább várok rá.
2011. jún. 5. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem úgy tűnik az írásodból, hogy túl fiatal még a szexhez. Valószínűleg elég gátlásos, így tényleg nagyon lassan kell haladnod vele. Én is ilyen voltam 16 évesen- nem éreztem magam elég érettnek az ilyesmihez. 16,5 voltam, mikor összejöttem a 18 éves barátommal, és csak 1 év után feküdtünk le. De van olyan barátnőm, aki 2 év után feküdt le a barátjával (szintén 16 volt, mikor összejöttek).

Inkább örülj neki, hogy ilyen barátnőd van, aki szép lassan majd megnyílik, mintha olyan lenne, akin már több srác végigment, és még ezután is ki akarja élni magát...

Szóval szerintem szép fokozatosan haladj vele. Ahogy írtad, csókok, mellsimogatás volt. Ne zúdíts rá egyszerre mindent. Egy ideig csak ez legyen, főleg akkor próbálkozz, mikor nálad alszik. Aztán csókolózás közben csókold végig az egész arcát, aztán a nyakát, aztán térj a melleire. Próbáld ki, hogy mennyire érzékeny a mellbimbója- nekem pl. az a gyenge pontom, ha a barátom azt kezdi csókolni, harapdálni, attól nagyon beindulok. Ha nála is megtalálod azt, amitől nagyon beindul, akkor már könnyebb dolgod lesz. Szóval ha engedi, akkor jöhet a mellcsókolgatás, és egy ideig csak odáig menj. Közben aztán kezdhet a kezed szép lassan elkalandozni. Például kezd simogatni ott lenn bugyin keresztül, nagyon finoman. Közben figyeld, hogy jó neki, és ha kell, kérdezd is meg, hogy hogy tetszik neki jobban. Közben persze arra is rávezetheted, hogy Neked örömöket okozzon. Aztán próbálkozz azzal később, hogy a melleiről elkezdesz lefelé vándorolni a hasán, aztán pedig a combjait csókolgatod. Hidd el, ha elég ideig csináljátok ezeket a részeket, egyszer csak már azt fogja mondani, hogy szabad ott lenn is. Ne támadd le, hanem kérdezd meg, hogy adhatsz e rá egy puszit. Nyugtasd meg, hogy semmi rossz nem fog történni vele, hanem nagyon élvezni fogja. Szerintem 1-2 hónap után bele fog menni az orálba. Az ujjazást inkább ne erőltesd- azt például én egyáltalán nem élveztem, amíg szűz voltam. Inkább orál közben simogasd a hüvelybemenetét, ott úgyis több az idegvégződés, mint benn.

Azonban azzal legyél tisztában, hogy ha eléggé gátlásos, akkor lehet, hogy még eltelik 1 évbe is, mire a szeretkezéshez elég érett vagy. Nem tűnsz olyannak, aki ne várna rá, de azért mondanám, hogy ha igazán szereted, akkor vársz rá akármennyit. Ha már hajlandó volt megpróbálkozni a Neked való örömszerzéssel, akkor valószínű, hogy előbb utóbb bele fog menni mindenbe, csak meg kell érnie rá.

Az a fontos, hogy semmit ne erőltess, hanem szép lassan haladj előre.

Egyébként nem részesült vallásos nevelésben? Nálam pl. abból fakadt a gátlásosságom, hogy nagyon vallásosan neveltek, és sokáig úgy gondoltam, hogy csak a nászéjszakán vesztem el a szüzességem... Aztán megismertem a barátomat, és úgy érzem, Vele fogom leélni az életem, és mikor ezt már elég biztosnak éreztem, akkor lettem kész rá lelkileg, hogy neki adjam a szüzességem... Szerencsére egyre inkább úgy tűnik, valóban közös jövő áll előttünk.

Csak azért kérdeztem, mert ha otthon úgy nevelték, hogy a szex tabu, akkor valószínű, hogy elég nehéz dolgod lesz vele. De remélem sikerül sok kitartással és szerelemmel eljutni odáig is, hogy a szerelmetek kiteljesedjen a szeretkezésben :) Sok sikert!

20/L

2011. jún. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
*mire a szeretkezéshez elég érett lesz
2011. jún. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod. Megfogadom a tanácsaidat.

De igazából rájöttem, hogy az a gond, hogy ő nem mondja meg hogy mit szeretne. észrevettem már, hogy élvezi ha csókolgatom a nyakát de sose mondja hogy csináljam de amikor nem akarja, akkor se szól, egyszerűen csak tűr és szinte alig mozog olyankor.

Mióta kiírtam a kérdést, azt is elértem már hogy félig rajtam fekve alszik :) és ha így simizem a fenekét, az is tetszik neki.

Én nem tudok róla hogy nagyon vallásos lenne, de az igaz, hogy nem olyan mint ezek a divatlányok akik heti 2x beb*szva fetrengenek az utcán..


Remélem bejönnek a tanácsok, és így jobb lesz neki (=

2011. jún. 12. 19:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!