Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vágyok a szerelemre?

Figyelt kérdés

14 éves fiú vagyok és még nem volt egy csajom sem stb

miért van az hogy nagyon vágyok a szerelemre? [persze nem első látásra hogy ő az igazi életem végéig vele akarok lenni és szexelni]

most ez nem fontos hanem az hogy maga hogy kezdhetnék el egy ilyen dolgot kialakítani? mert ugye sok k*rva 12-13 éves lány van mostanság és a szerelem is itt cikiség stb na mindegy.

Egyébként én egy "Hardcore" ember vagyok aki szerelemre vágyik.

talán túl sok volt ez a hardcore nekem hogy semmi érzelem csakis durvaság,csúnyabeszéd,stb és ezért vágyok egy kis szeretetre aki meg bízik bennem [családtagon kívül]

azaz egyszóval szerelmes lenni.

Eljárni ide-oda 2-esben beszélgetni,filmet nézni,beszélgetni és stb. csak ehez ugye kell egy olyan fél aki ilyenbe bele menne és el is kezdené bár ugye itt az iskola vége mingyárt és hát nem tudom mi tévő legyek.


2011. jún. 5. 23:03
 1/5 anonim ***** válasza:

nem rosszból, de 14 évesen nagyon hardcore lehetsz :D idősebb korú emberre is elég h*lye kifejezés, nem még egy veled egykorúra. :D

keress egy csajt és hódítsd meg. és akkor meg van oldva a gondod.

2011. jún. 5. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

durvaság, csúnya beszéd. Én egy HArdcore ember vagyok :D :D :D :D

Hallgass meg egy kőművest miután az építés vezető elmondja neki a tervet és távozik a helyszínről na ők meg igazi Death-Metalok olyankor.

2011. jún. 5. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Régebben én is így voltam ezzel :) össze is jött a dolog, fülig szerelmes voltam,de ilyen fiatal korban nem jó ennyire komoly kapcsolatokat kialakítani, főleg ha nem kölcsönös a szerelem, csak amolyan "szeretlek" a másik fél részéről.. Át lettem baszva a palánkon, és azóta nem is volt barátnőm, nem szeretném még egyszer azt a szenvedést átélni amit akkor..persze a másik fele meg az, hogy nem igazán találok hasonló mentalitású, hozzám illő lányt. :\ pedig rengeteg lányt ismertem meg az elmúlt időszakban,de hát na..
2011. jún. 5. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egy a lényeg, de ha kell ezt a fejedbe is verem: Semmiképp ne változz meg ebből a szempontból, mert olyan igényed van, amilyen egy normális embernek lehet. Azért fogsz te pár pofont kapni, mert nehéz eljátszani, hogy te nem erre vágysz(és az elején riasztja a nőket, ha nem vagy férfi, és lerohanod az érzelmeiddel). Idővel kitanulod, hogy lelhetsz a szerelemre, hogyan kell egy lányt levenni a lábáról úgy, hogy se tahó, se papucs ne legyél. Megtanulsz férfi lenni egy kapcsolatban. Sok lesz az agyatlan k'rva, de ne foglalkozz velük, mert te ennél több vagy. Ismerkedj bátran, és akkor előbb- utóbb találsz valakit!
2011. jún. 6. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm.
2011. jún. 7. 13:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!